Wpis z mikrobloga

O 16:30 zmarł Mój Tata. Mój najlepszy przyjaciel. Mój opiekun i nauczyciel. Najlepszy człowiek jakiego kiedykolwiek znałem. Całe moje życie mnie wspierał i był przy mnie w najtrudniejszych momentach. Nie wiedziałem jak coś zrobić - zawsze umiał mi pomóc. Nigdy nam niczego nie brakowało, zawsze stawiał rodzinę na pierwszym miejscu. Każdy kto go poznał zawsze go lubił i wiedział, że jest porządnym, uczciwym i wielkodusznym człowiekiem.

Tata przegrał walkę z wirusem. Do końca się łudziłem, że do nas wróci, ale rzeczywistość zdecydowała inaczej. To nie jest jakaś lekka choroba - jedna osoba może nie mieć objawów, a inna może jej nie przetrwać. Uważajcie na siebie i chrońcie się przed nią.

Kochajcie swoich bliskich i mówcie im, że ich kochacie. Nigdy nie wiecie kiedy ich zabraknie. Ja swojego taty nie zapomnę nigdy i postaram się żyć tak, by był ze mnie dumny.

#koronawirus #covid19
  • 60
  • Odpowiedz
@DarkjoyGames: Po opisie, kocham Twojego tatę (no homo) oby gdzieś tam za dobre uczynki mu odpłacili ciepłem, jego dusza niech zazna spokoju i zadowolenia. Trzymaj się Mireczku, tata pewnie tam z góry nadal nad Tobą czuwa. Mój zmarł 14 lat temu, trzeba żyć dalej, bądź jak tata, trzym się tam w tych trudnych chwilach.
  • Odpowiedz
@hdh3he3: Przejrzałem, dzięki. Nie wiem czemu tak wulgarnie i nieempatycznie się do mnie zwracasz. Zrobiłem Ci coś? Uważasz, że to miłe kogoś wyzywać?
  • Odpowiedz
@DarkjoyGames Sory ale nigdy nie będę kochał mojego ojca śmiecia w sumie to bym chciał żeby zdechł....Nie każdy ma taką #!$%@? świetną rodzinkę czy tam zajebistych ojców żeby móc ich kochać/szanować... Ciesz się że takiego miałeś.
  • Odpowiedz
@DarkjoyGames: ból jest straszny, nie do opisania. Będzie cholernie ciężko ale jedno ci mogę obiecać. Jeśli to przetrwasz, najgorsze z najgorszych przeżyć to już nic cię nie złamie na tym padole. Nic gorszego cię już nie spotka. Życzę ci dużo siły
  • Odpowiedz
@DarkjoyGames: współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kochajcie swoich bliskich i mówcie im, że ich kochacie.

sorry, ale nie będę im tego mówił jeśli przez 26 lat nie usłyszałem tego z ich ust. To tak nie działa.
  • Odpowiedz
@DarkjoyGames 60latek z cukrzycą i nadciśnienieniem, więc nie #!$%@? że to tylko i wyłącznie covid go zabił, współczuję, ale #!$%@?ć paranoików siejących ferment i biorących 50groszy za wpis, równie dobrze każda inna choroba mogła go wykończyć


@K4rpik: dobrze wiedzieć że patrzyłeś w jego kartotekę skoro wiesz takie rzeczy o zmarłym. #!$%@?ć ignorantów.
  • Odpowiedz