Wpis z mikrobloga

Impostorzy i impostorki,
Liczba członków Mirko Among Us przekroczyła po ostatnim wpisie 2500 osób! I wynosi obecnie 2552 użytkowników.
Ale jest niczym bez Ciebie, Mirku który to czytasz, a który jeszcze do nas nie dołączyłeś!

Tych którzy chcą zostać częścią naszej społeczności zapraszam jak zwykle do dołączenia na nasz wykopowy Discord:
https://discord.gg/aqctEnj
Na którym będziemy się zabijać i okłamywać we wspaniałej atmosferze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mamy już stałą kilkudziesięcioosobową ekipę graczy i codzienne regularne rozgrywki w trybie dziennym i nocnym, zupełnie jak na Mirko. Do tego lepsza admiralicja, zaplecze programistyczne i graficzne, prywatni reporterzy oraz sama elita mireczków i mirabelek.

Świadczy o tym chociażby fakt, że średnio dziennie na kanałych głosowych nasi gracze spędzają w sumie 30.000 minut, tj. 500 godzin, czyli tak jakby 50 osób dziennie grało po 10 godzin bez przerwy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gramy w gronie 18+ (kulturka), no confirm ejects, no visual tasks i ogólnie try hard ale taki lekki, bez ciśnień :)

Inni nowi gracze, którzy chcieliby sobie z nami pokłamać są również jak najbardziej mile widziani. Na pewno jakiś dobry Mirek/Mirabelka na danym kanale podpowie Wam co i jak.
Gra kosztuje 17,99 na steam lub nic na urządzenia mobilne (da się grać między platformami!).

Serdecznie zapraszamy na wspólny konkurs skoków do lawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. obrazek posted by Nowy.

#amongus #mirkoamongus #heheszki #humorobrazkowy
bizonsky - Impostorzy i impostorki,
Liczba członków Mirko Among Us przekroczyła po o...

źródło: comment_1604939474gfpuFp3wKdqhqhVzCqpyqo.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bizonsky: dołączę jutro, próbowałem grać bez discorda na telefonie to xD zdarzały się rundy że wychodziło 6 osób bo nie zostali impo i gra się od razu kończyła xD na Among us Polska udało mi się znaleźć kilka razy fajne lobby, jutro zobaczę jak jest u Was (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Thrandvil: jestem świeżakiem, zagrałam parę minut freeplaya i jedną rundę z randomami oraz do końca nie kminię czym jest discord, więc pozwól że zapytam, bo nie potrafię wymyślić - w czym pomaga discord? Rozumiem, że tam na bieżąco się gra i rozmawia, tak? Czy to nie ułatwia w takim razie wykrycia impostora w minutę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: wystarczy że widzę na discord i tam dostanę klucz do lobby? Among us mam od 2 dni dopiero i nie wiem co i jak
  • Odpowiedz
@ricoQ: tak, jest specjalny kanał z kluczami do aktywnych gier. Jeśli jest mniej niż 10 osób, wchodzisz na kanał, witasz się, pytasz czy miejsce jest aby na pewno wolne, opowiadasz dowcip, zaczynasz grę i giniesz jako pierwszy... po ok 20 rundach zaczynasz lubić grę duszkiem :D
  • Odpowiedz