Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej, mam pytanie do wykopków w #irlandia. Jak wygląda sytuacja zarobkowa, bo mi w Polsce rząd uniemożliwił pracę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Interesuje mnie coś, w co można wejść z marszu, najchętniej za kierownicą, albo za barem, albo jakaś infolinia, handel w sumie też :)
Szukają? Mój angielski to B1/B2. Głównie dlatego, że nie rozmawiam po angielsku na co dzień. Po miesiącu na miejscu będzie to normalne B2.

#praca #pracazagranica #kiciochpyta
  • 4
albo za barem


xD

Poczytaj najpierw o ograniczeniach związanych z koronawirusem: https://www.gov.ie/en/publication/2dc71-level-5/ - żadne bary teraz nie działają, jedzenie tylko na wynos, ale restauracjom obroty raczej spadły, więc nie sądzę, żeby ktoś szukał ludzi.

O reszcie nie wiem, ale ludzie generalnie tracą teraz pracę albo mają "postój" i zasiłki z tym związane - kiepski moment na szukanie pracy w IE, niestety.
@wrzesien: Dzięki wielkie, właśnie taka praca by mi leżała, bo lubię jeździć (co prawda bez doświadczenia po złej stronie, ale podobno to łatwizna ;).
Nie zależy mi na dużych miastach, może być mała miejscowość, byle było co robić i Internet był dobry, a życie nie najdroższe.

@Regis86: Dzięki. Zanim wyruszę w ewentualną drogę, oczywiście przeczytam to co mi podałeś.