Wpis z mikrobloga

Kupiłem mieszkanie ze zrobioną łazienką i taką kabiną prysznicową. przy zmianie rodzaju natrysku na słuchawce coś jebło za ścianką po prawej i spod spodu leci woda. Jest szansa jakoś to naprawić czy kabina do #!$%@??

Nagorsze jest to że jakiś mózg obudował brodzik kaflami i zakleił sylikonem więc musiałbym mieć dostęp od środka kabiny żeby coś zrobić...

#remontujzwykopem #prysznic
sanderus - Kupiłem mieszkanie ze zrobioną łazienką i taką kabiną prysznicową. przy zm...

źródło: comment_1604915213lQTqJ7rKwaGivHrNun3gsT.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@sanderus: no to albo odływ puszcza, albo jednak leci woda zza panela pod brodzik. Kiedy cieknie, jak lejesz z czegokolwiek, czy tylko po przełączeniu czegoś, czy ogólnie cieknie cały czas, nawet jak nie używasz?
  • Odpowiedz
@Rafalski45: jebło jak przełączyłem ze zwykłego natrysku przy słuchawce na wąski silny strumień. Silikon pewnie nie trzyma bo woda poleciała ale nie uszczelnie przeciez tego zeby miec basen pod brodzikiem i zalewać sąsiada z dołu :P
  • Odpowiedz
@sanderus: te kabiny to największy syf jaki istnieje, zbieracz kurzu i grzyba. Miałem taki to non stop się z niego lało, albo z wężyka od wody, albo z pod sylikonu a ostatecznie pękł ten mieszacz wody i trzeba było całą kabinę wyrzucić.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, sami "fachowcy".

Wadą tego typu kabin prysznicowych jest brak możliwości demontażu panelu i trzeba je odsuwać przy awariach.

@sanderus: Zerknij na załączony materiał wideo. Przygotuj nożyk i przetnij silikon między kabiną i ścianą, odsuń kabinę i zerknij od tyłu na panel prysznicowy. Jest tam trochę węży. Odkręć wodę i patrz skąd
StaryWedrowiec - Ja #!$%@?ę, sami "fachowcy".

Wadą tego typu kabin prysznicowych j...
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Co nie zmienia faktu, że wyciek jest za panelem prysznicowym i kabinę trzeba odsunąć. Fakt, nie doczytałem, bo skupiłem się na istotnych rzeczach.

@sanderus wrzucił poglądowe zdjęcie kabiny z niskim brodzikiem. Jeśli zamiast blendy są płytki, to jest zapewne jeden rząd, więc niedużo. Skucie nie zajmie wiele czasu.
  • Odpowiedz
całe siano wywaliłem na pozostałe pomieszczenia, najwyżej będę chodził codziennie na siłkę i tam sie kąpał xD


@sanderus: Jeśli wykonanie czynności, które wymieniłem wyżej jest ponad twoje zdolności, to poszukaj kogoś z lepszymi zdolnościami manualnymi wśród znajomych czy nowych sąsiadów.
  • Odpowiedz