Wpis z mikrobloga

@goferek: I KONIECZNIE włącz przednie światła przeciwmgłowe jeżeli stoisz w korku, pozwoli ci to lepiej obserwować sytuację przed twoim pojazdem. Najlepiej jeździj na nich cały czas, wtedy lepiej widać.
  • Odpowiedz
@goferek: zwróciłem kiedyś (widoczność zmniejszona, ale nie mniej niż 100 metrów na pewno, ot mgła jakich wiele na jesień w pobliżu lotniska Balice ;) ) takiemu starszemu facetowi uwagę, na którą odpowiedział, że jak zgasi, to ja go nie będę widział i w niego wjadę. Co ciekawe od kilkuset metrów jechaliśmy w tym samym korku, a w tym momencie staliśmy przed przejazdem kolejowym. Po chwili zgasił, choć niechętnie
Muszę mu jednak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@goferek: Zazwyczaj wystarczy mignąć długimi i kierowca przed nami wyłącza oślepiające tylne przeciwmglowe.

@PiccoloGrande: nie wystarczy, ci debile i tak nie kumają takiego komunikatu ()
  • Odpowiedz
@goferek: ten przepis o 200 metrach powinien być jedynie zaleceniem. co za problem ze ktoś sobie włączy? to wcale nie oślepia. a może ktoś się bd czuł bezpieczniej. w londynie tydzien temu byla lekka mgła, niezła widocznosc i polowa aut smigałą na przeciwmgielnych. rzadko jest okazja zeby je wlaczyc to czemu nie xd
  • Odpowiedz
wykopki: chlip chlip czemu oni tak rażą, oczy mi wypali od tych świateł ;_;
też wykopki: co za baran, czemu on ma te ledy, nie widzę go przez wypalone od przeciwmgielne oczy ()

W innych krajach nie ma obowiązku jazdy na światłach i ludzie żyją, nie powodują wypadków.... tylko z was się zrobiły takie śnieżynki.
  • Odpowiedz