Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Coś, czego nie lubię najbardziej na tym portalu to te pseudoaferki wewnątrz wykopowe i krzyki sfrustrowanych psychoprawaków o cenzurze itd. Dzisiaj znowu jakieś znalezisko, na które rzuciłem okiem i oczywiście stek bzdur, powiązania z dupy, upośledzone śledztwo, jakieś wojenki z moderacją... #!$%@?, kogo to w ogóle obchodzi?

Swoją drogą dlaczego „wołanie” ma być zabronione? Ja się kiedyś dopisałem do jakiejś listy i w sumie spoko - raz na jakiś czas dostaję powiadomienie o czymś, z reguły jest to content, który mnie interesuje. Co jest w tym złego, bo nie czaję?

#konfederacja #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #polityka #afera
  • 15
@bastek66: nie chce mi się już z nimi kłócić. To i tak marginalne towarzystwo. Wtedy, jak się z nimi kłóciłem, to wypłynęli tylko na powierzchnię i zdobyli trochę popularności - w tamtym czasie chyba najszybciej im rosła popularność, liczba obserwatorów itd. Lepiej więc niech sobie siedzą w swojej grupce odizolowani i tyle. Nawet nie napotykam na żadne posty z nimi związane - musiałbym wejść na konkretnie ich tag.

Większym wyzwaniem jest
@rorf46: dokładnie, najgorsze co może być to odstępstwo od neuropejskiej stagnacji i miernoty, jedyny akceptowalny wypok to taki gdzie dziennie #!$%@? 50 takich samych postów o tym jaki pis jest niedobry i jaka konfederacja jest faszystowska!
@janabanana: przecież co jakiś czas główna jest zalana jakimś szajsem o czarnych, żydach, muzułmanach,gejach czy innych wrogach narodu. No ale jak ich zapytasz to wykop się stacza bo lewaki i moderacja cenzuruje ( ͡° ʖ̯ ͡°). Już się spodziewam że znowu główna będzie czymś zakopana po ostatnich banach