Wpis z mikrobloga

Po ostatniej aktualizacji oprogramowania w Samsung Galasy S8+ mam problem z działaniem routera wifi. Po aktualizacji gdy wchodzę w "Router Wi-Fi i udostępnianie internetu" i chcę włączyć "Router Wi-Fi" wyskakuje mi informacja, że "Aby korzystać z Router Wi-Fi, trzeba wyłączyć funkcję Wi-Fi" i przełącza mi na transmisję danych..., przed aktualizacją tak nie było i często korzystałem w domu z telefonu by udostępnić w taki sposób internet innym urządzeniom gdy one gubiły zasięg sieci domowej, a telefon nie miał z tym problemu... Jest jakieś obejście tego problemu?

#samsung #android
  • 3
  • Odpowiedz
@BuskerFlash: mam s10+ jak udostępniam net, to zawsze musze wyłączyć wi-fi, odpalam rotuer, dane komórkowe i wyłączam tryb oszczędzania. Czemu tak? Mam router Asus podpięty do sieci kablowej. Do niego mam kablem przypięty desktop. Sam Asus rozsiewa sygnał też po Wi-Fi, z którego normalnie korzysta mój telefon. Jeśli mam awarię sieci, to telefon usiłuje połączyć się po wi-fi, a jednocześnie sam robi za router. Zwyczajnie się zapętla.
  • Odpowiedz
@marek-sisey-tymoszczuk: Po którymś restarcie telefonu wróciła opcja, by po przytrzymaniu "Router Wi-Fi" otworzyły się dalsze opcje gdzie na samym dole jest opcja "Udostępnianie połączenia Wi-Fi" - po zaznaczeniu tej opcji wróciła wcześniejsza funkcjonalność :)))
  • Odpowiedz