Wpis z mikrobloga

Ludzie od papuzek pomóżcie proszę. Potrzebuje na jutro albo pojutrze kupić papuzke falista. Dlatego tak szybko, że jedna papuga z parki po całym dni walki odeszła dzisiaj u weterynarza...samczyk został sam i się boi. Na olx niezbyt legitni hodowcy, źle wyglądają te ogłoszenia. Nie chce kupic chorego ptaka. Czy znacie zoologie która dba o ptaki? Albo kontakt do sprawdzonego hodowcy? Chociaż jakaś grupa na fb #krakow #malopolska #papugi
  • 11
@Talluviel: niestety, nie jestem z małopolski i nie doradzę :( poszukaj może w necie co ludzie piszą nt. samotności po śmierci partnera u papugi falistej, może będzie tak, że jutro już będzie lepiej? mocno związane były? ile je miałeś?
za dzieciaka miałam falki, gdy jedno z parki umarło drugie się jakoś trzymało, nie było tragicznie z tego co pamiętam.
@Talluviel: okej, rozumiem :( przykra sytuacja, mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. to nic tylko czekać na odpowiedź od ludzi z małopolski. jeśli nikt się nie odezwie, to chyba zostaje OLX i podjechanie do hodowcy żeby zobaczyć w jakim stanie są papugi