Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deeprest: w sumie prawie nic nie pamiętam, to racja ( ͡° ͜ʖ ͡°) a może nie musiałam mieć, bo miałam psa i rodzeństwo, szybciej pewnie myślałam, że pies rozumie wszystko co mówię xD
@banjo: moja siostra cioteczna miała niewidzialna lalkę Emily i jak miałem z 7 lat, ona 3 to byliśmy razem nad morzem. Wrzuciłem te lalkę do morza i pamiętam, że siostra strasznie płakała xD. Bardziej creepy jest to, że jej mlodsza o jakieś 13 lat siostra też miała zmyślona lalkę i też Emily, chociaż nigdy nie znała historii tej pierwszej lalki... Shit, aż mam ciary()
@banjo

Moja siostrzenica ma takiego przyjaciela przez co rodzice mają problem z jej wychowaniem. Nie radzi sobie po prostu i ma problemy w relacjach z rówieśnikami. Może to wina tego zmyslonego przyjaciela, może czegos innego, nie wiem. Nie jestem psychologiem dziecięcym. Co ciekawe, a czego nie mówiłem kuzynostwu to to, że zrobiłem pewien research. Dowiedziałem się, że poprzedni właściciele sprzedali to mieszkanie poprzez pośrednika. Mieli syna, który zmarł na nowotwór i po
@banjo: no ja miałem xD i #!$%@? do siebie głupoty xD Raz pamiętam że #!$%@? kondesatory z telewizora jakiegoś przy bloku i gadalem do zmyślonego mojego kolegi po co to robię i ze cos z tego buduje. Nagle słyszę śmiech xD a jakies dwie dziewczyny z tyłu siedzialy i chyba z 5 minut słuchały tych glupot. #!$%@? z zażenowało mnie to tak ze nie wychodziłem z domu przez 2 dni xD