Wpis z mikrobloga

Pany czy warto wracać do Tibii ? Jak tak to jaki serwer byście polecili ? Pamietam, ze przestalem w nia grac, bo ostatnim razem expowiska od 90+ ciagle byly zajete... a jak sie pracuje i ma tylko wieczory to #!$%@? byla z grania;/
#tibia
  • 15
  • Odpowiedz
@tomtom666: hehe, ostatnie dni na chacie zmuszaja mnie do powrotu :D jakis serwer bys polecil ?
Ciekawi mnie jeszcze czy wszyscy coinsy na allegro kupuja :D, niechlubnie przyznam sie ze kilka cc kupilem, a potem rush lvl z full eq xd
  • Odpowiedz
@you_re_right: ja się całkowicie do pvp zniechęciłem, po tym jak ludzie budujący postać przez ileś lat ginęli od kupionych czy wybotowanych magów. Zresztą pvp w tej grze przyciąga odpady ludzkie, tu nie walczy się żeby powalczyć tylko żeby kogoś poniżyć. Siedzę sobie na harmonii i jest OK, więcej osób z wykopu gra chyba na securze.

Gram teraz palkiem, więc z kasą nie ma żadnego problemu, z expowiskami też, bo palek
  • Odpowiedz
@Anmo: a jakbyś się zastanawiał czemu tak nisko, pierwsze konto z distem w top10 całej tibii sprzedałem jakoś za równowartość miesięcznych zarobków, drugie z magic lvl też w top10 za podobną sumę, teraz co kilka lat mnie weźmie i robię a to ryca, a to maga, obecnie mam fazę na palka, pewnie za miesiąc znowu na kilka lat pójdzie w odstawkę.
  • Odpowiedz
@S__a69: a co do 140 dista, musiałbyś trenować niecałe 3 lata non stop, czyli 6 lat po 10 godzin. Ale jeszcze trzeba odjąć trening offline z tego czasu, co też trochę daje. Są ludzie, co od iluś lat makro zapuszczają na gnarlhounds.

Top10 teraz jak widzę to 136 dista, już w zasięgu, bo to tylko połowa tego czasu. Odpalaj makro i za 5 lat będziesz miał efekty :D
  • Odpowiedz
@S__a69: jeszcze z ciekawości sprawdziłem, ile to by kosztowało exercise bowami. 7 miliardów, czyli mniej więcej się zgadza, 40 000 zł. Przy czym jak weźmie się pod uwagę, że wysokie poziomy mają często grubo ponad 1kk/h zysku i grubo ponad 5 lat gry za sobą, zmienia się perspektywa. 2 godziny zwykłego polowania dziennie przez 5 lat daje całkiem wysokiego skilla bez nawet sekundy treningu.
  • Odpowiedz
@S__a69: teraz wszystkim fajnie się expi, ale palek zawsze mi najbardziej leżał. Najmniej trzepania się z hotkeyami.

No i jak nie będzie się traktować tej gry jak chorego wyścigu, można spokojnie zrobić wszystko swoim tempem. W nieco ponad rok spokojnie da się luźną grą wbić 500 lvl, bez wydawania rl kasy na bonusy.
  • Odpowiedz