Wpis z mikrobloga

@blackmilk: Konon niedosłyszy od dłuższego czasu i to nie nowość.. Kojarzenie faktów też nigdy nie należało do jego najmocniejszej strony i nieraz w 2019 gadał od rzeczy... Problemy z chodzeniem ma od przełomu 2019-2020 za czasów mexicano tv. gdzie miał opuchnięte i nieczułe stopy... A kącik ust nieraz można było zaobserwować jak Konon otworzył zdziwioną mordę, chociaż trochę się powiększył... teraz w zasadzie go nie ma tylko pierwsze dni po szpitalu...
@KNOUDI: chyba oglądasz inny serial.
- on zawsze kojarzył + kapownik, a jak nie kojarzył to zmyślał mitomańsko na doczekaniu (obecnie jakby był upośledzonym nawet nie zmyśla)
- problem z chodzeniem czyli podpieranie się laską to już za Leonardy było, ale on obecnie jedynie do kibla wstaje (nawet nie jest w stanie podejść do bramki, o podjechaniu na trójkę już nie wspomnę)
- nie, kącika ust nie miał wcześniej opadniętego (szczególnie
@blackmilk: No i Twoją odpowiedzią na mój wpis udowodniłeś że żyjesz w innym Universum... Konon jedyne co kojarzy to paragrafy wiele rzeczy się mu mieszało mylił fakty.. Druga sprawa która poniekąd pokazuje #!$%@? niektórych ludzi na tym tagu to chodzenie z laską... nie zauważyłeś drogi wykopku że konon chodzi z laską tylko jak idzie na miasto albo do ludzi?? a po domu biega rąbie drzewko , gra w piłkę albo ćwiczy????
#!$%@? Pało nawet nie masz jak się ustosunkować do tego co napisałem bo to sama prawda.. jesteś #!$%@? normikiem który oglądał szkolną raz na ruski rok i udaje znawcę sam potwierdziłeś to co napisałem w moim wpisie i teraz jedyne co pozostaje ci to wyzwać i #!$%@?ć do swojej zatęchłej piwnicy z pustką w głowie i alimentami na dzieci.. Ludzie powyżej @helmut789: @SVETER: napisali Ci że #!$%@? i nie znasz
@KNOUDI: nie unoś się babolaku i won za bramkę wielki #!$%@? znawca doktor chorób przewlekłych z kononopedią w głowie i omamami. Zdupcaj kasztanie.

@PawelW124: może i tak być, ale nie zapominajmy, że był w szpitalu i tak go pewnie umyli karcherem z brudu kilkuletniego to i uszy pewnie też przeczyścili.
@blackmilk: Nadal udowadniasz swoje #!$%@?... nie nazwałem się znawcą ani doktorem ani nie śledzę kononopedii... odniosłem się do oczywistych nieścisłości i kłamstw w które brniesz...A co najważniejsze gardzę bobolakami...