Wpis z mikrobloga

@Kolczaneiro: bo sa lepsze. Exante najlepsze ale aby wejsc trzeba wplacic 10k €, degiro jest tanie i dobre ale wplacasz czy wyplacasz tylko w euro, trading natomiast w invest ma wszystko za darmo a jesli chcesz w cfd to jakies tam oplaty sa ale jak to w cfd. Nie wiem ale jesli chcesz grac na zagranicy to to ci radze chyba ze u nas chcesz grac to w banku Zakladaj. W
@Kolczaneiro: mozesz ale sa drozsze. W exante naprzyklad masz mala prowizje i masz duzo etf-ow. Na temat polskich bankow musi ktos inny sie wypowiedziec ja nie mam wiec nie bede ocenial. Mozesz tez na revolucie jesli chcesz sobie zobaczyc o co biega
@Kolczaneiro: na początek to jak masz konto w mbanku to wejdź gdzieś tam w "moje inwestycje" kliknij i masz uruchomione konto maklerskie prowadzenie za darmo

jeżeli chodzi o wall street, to tak jak kolega wyżej podpowiada - revolut daje 3 transakcje w miesiącu za darmo, następne za dolara, to jest taniej niż w mbanku

ja mam jeszcze trading212, jest to tanie i można w promce dostać jakąś akcję na start (ja
@Kolczaneiro: albo trading to darmowa akcje dostaniesz jeszcze :)

Czy chcesz uzyskać bezpłatną akcję o wartości do ‎100 $

Utwórz konto Trading 212 Invest, używając tego linku www.trading212.com/invite/FzKe0kqY, i otrzymamy po jednej darmowej akcji!

Na revolucie masz tylko ameryke a na tradingu masz wiele innych. Decyzja nalezy do ciebie.
@Kolczaneiro: no oczywiscie ze zaden problem. Zaloz revoluta bo jest dobry nawet do platnosci nie muosz koniecznie inwestowac jesli nie bedziesz chcial. Trading znow do investowania s niengry na cfd jest dobry bo jest darmowy ale na wieksze kwoty to ja mam exante albo degiro.