Wpis z mikrobloga

Na pewnym profilu medycznym pojawił się mem z dyspozytorem.

I teraz trochę komentarzy od drugiej strony - z SORu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warto wiedzieć jak to z drugiej strony wygląda, bo to wszystko nie jest czarno-białe. I pamiętajcie, że przede wszystkim powinniśmy cisnąć po politykach z ostatnich 30 lat za to w jakim stanie zostawili ochronę zdrowia - a nie po zwykłych pracownikach typu ratownik, pielęgniarka, lekarz, diagnosta, salowa czy pan Mietek naprawiający niedziałającą lampę na korytarzu.

#zello
Pobierz pytajnig - Na pewnym profilu medycznym pojawił się mem z dyspozytorem.

I teraz tro...
źródło: comment_16047540062fvpAmeiSludS3NPNsYCkH.jpg
  • 11
@Agemaker: Fakt, dodatkowo to FB i każdy dobrowolnie się pod swoim nazwiskiem tam rejestruje, ale jakoś z przyzwyczajenia zamazałem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

No i też nie ogarniam tego. Z mojego doświadczenia to też wygląda tak, że raz obsady karetek jeżdżą karetkami, a innego dnia razem z innymi pracownikami SOR pracują. I da się żyć.
Takie trochę dziwne to wszystko. Kilka razy był dyspozytor powiedzmy "bardziej ugodowy"
@pytajnig: przecież nikt nie ciśnie ani po sorach ani po ratownikach, ani tym bardziej po dyspozytorze Tomaszu

ani na wykopie, ani na tym profilu ani nigdzie

tylko pieniacze z wykopu sobie wymyślają że ktoś kogoś ciśnie, a my im wszyscy kibicujemy na zello
@pytajnig: bardzo dobrze, że to wrzucasz. Bardzo mi się nie podoba chwalenie typowego zrzucania pacjentów przez ratowników nie znając totalnie tego z drugiej strony. Lekarze nie przyjmują pacjentów bo już nie mogą, nie mają sprzętu łózek/personelu, a nie dlatego że im kawa wystygnie.