Wpis z mikrobloga

Drodzy bracia w blackpillu,
Podjąłem decyzję o usunięciu konta. Blackpill nie wpłynął dobrze na moją psychikę, można powiedzieć że go przedawkowałem. To koniec mojej działalności na tym portalu. Muszę rozpocząć okres copu, w innym przypadku mógłbym źle skończyć. Muszę zmienić swoje życie, mimo że wiem że #blackpill to prawda najczystsza. Do widzenia. Walczcie i nie ulegnijcie różowym, cuckom i normikom.
#blackpill #przegryw #stulejacontent #incel
l.....k - Drodzy bracia w blackpillu,
Podjąłem decyzję o usunięciu konta. Blackpill ...

źródło: comment_16047539540PtLWbGhExuhPf6FFvs3gB.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@lagorek: Blackpill to zespół teorii dotyczących życia seksualnego kobiet, tego jak dobierają sobie mężczyzn itd. Dlaczego to ma wpływać na twoje życie i dlaczego aż tak się tym przejmujesz? Jeżeli napotkasz jakąś kobietę z którą zacznie ci się układać, to się z nią najwyżej zwiążesz, a jak nie, to nie- czym się tutaj przejmować?
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Widocznie za mało wiesz o blackpillu. Blackpill nie opisuje tylko tego w jaki sposób kobiety dobieraja partnerow. Opisuje jaki poziom życia czeka osoby o niskiej jakości materiału genetycznego.
  • Odpowiedz
nie opisuje tylko tego w jaki sposób kobiety dobieraja partnerow. Opisuje jaki poziom życia czeka osoby o niskiej jakości materiału genetycznego.

Tylko wskaźnik tego poziomu opiera się o kobiety. Odrzuć kobiety i ten wskaźnik przestaje być aż tak istotny. To jest jakaś niewyróbka psychiczna, uzupełnij witaminy i minerały, tłuszcze zwierzęce...
  • Odpowiedz
Tylko wskaźnik tego poziomu opiera się o kobiety


@KawaJimmiego: nie tylko o kobiety, bo odnosi się również do tego, że mężczyzna nieatrakcyjny/niski ma średnio niższe zarobki, zajmuje gorsze stanowiska, ma gorszy stan zdrowia psychicznego.

Poza tym nie bądźmy naiwni, jesteśmy tak skonstruowani, że nie da się "odciąć" od kobiet i być w pełni szczęśliwym. Brak uczucia, brak seksu i namiętności, brak nawet zwyczajnej osoby do pogadania (jeśli w pewnym wieku nie
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: ale ty nie dyskutujesz, tylko wklejasz linki, żeby robiły to za ciebie xD. Mogłeś wstawić mema, byłoby jeszcze bardziej wykopowo. Jeśli szkoda ci jeszcze mniejszej ilości czasu, niż jest potrzebna na oglądnięcie filmiku, na wstukanie tego, co tam sobie wymyśliłeś w głowie, to tylko sobie wystawiasz świadectwo.
  • Odpowiedz