Wpis z mikrobloga

XD widzę, że na tagach królują jakieś #!$%@?, która gra ładuje się 5 sekund szybciej i gdzie normalne 98% graczy ma to w dupie i liczy na to żeby nie było zauważalnych spadków płynności utrudniających grę i godziny czekania loadingów. Zrozumicie, że Xbox nie może być kopią plejki, bo nie można wygrać w byciu PlayStation z PlayStation. Sony sprzedaje konsolę w tradycyjnym tego słowa znaczeniu : dostajesz zupełnie nowy sprzęt, nową technologię, pada itp. Chcesz pograć w Gran Turismo, God of War, Spidermana - to kupisz sobie plejke. Nowy Xbox to rozwinięcie poprzedniego sprzętu, bo kupujesz cały system, zresztą Ms powiedzieli, że zamierzają trzymać jeszcze wsparcie dla xone. Kupujesz całą platformę, gdzie centrum usługi jest gamepass, a nowa konsola jest tylko jednym z elementów systemu. Masz jeszcze PC, grę zdalną itp, a przede wszystkim multum gier. Nawet jeśli Microsoft zainwestował w studia, które mają mu robić exy, to i tak one mają lądować w dniu premiery w GP, co podkreśla wagę tego systemu jako centrum całej usługi Xboxa. Więc oba sprzęty są zupełnie czym innym i w związku z czym kierowane są do zupełnie innego odbiorcy, a więc bezpośrednie porównywanie suchych parametrów typu NOOO TEN PAD MA LEPSZE UŁOŻENIE GUZIKA KTÓRYM SRAM W CYBERPAPA 2137 A PLEJKA MA SPADEK 1 KLATKI W SCENIE JEDZENIA KREMÓWKI to zupełny debilizm. Oba sprzęty mają ze sobą wspólnego tylko tyle, że są konsolami. W Seattle zobaczyli po Nintendo, że nie można wypuszczać co generacji próby przebicia plejki robiąc lepiej to co ps, tylko trzeba robić to czego ps nie robi. Tak, więc każdy sobie kupi co będzie uważał, a robienie wojny z powodu kawałka krzemu i plastiku to rozrywka upośledzonych.
#xbox #playstation #ps5 #sony #microsoft #konsole #gry
  • 15
@Marky_Mark: Najśmieszniejsze jest to że niektórzy uważają że jak kupiłeś xboxa czy ps5 to jakbyś podpisał cyrograf na całe życie dla jednej konsoli. Jakbym nie mógł kupić drugiej z 2 lata jak wyjdzie na nie coś interesującego.

Ogólnie to jest jakieś chore, ci ludzie mają coś z deklem ostro. Ktoś mnie zwyzywał od debilów bo kupiłem xboxa a przecież mogę na komputerze we wszystko pograć :D No i pomyślałem że wytłumaczę
@Marky_Mark:

Nawet jeśli Microsoft zainwestował w studia, które mają mu robić exy, to i tak one mają lądować w dniu premiery w GP, co podkreśla wagę tego systemu jako centrum całej usługi Xboxa.


nadal kisne tego xDD 7mld poszlo na bethesde, i fanboje ms mysla ze wszystko beda mieli na gp w dniu premiery, kiedy oni wykupili gp na kilka lat w przod. MS o tym doskonale wie i nie da
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mattz_: Doskonale Cię rozumiem, odkąd pracuję permanentnie z domu to ani razu nie włączyłem stacjonarki (mam firmowego laptopa ze stacją dokująca i całym #!$%@?). Nie mam ochoty po X godzinach przy biurku dalej tam siedzieć i grać xDDDD Na tv odpaliłem steam linka, ale nie działa to aż tak dobrze, jednak co konsola to konsola.