Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 211
Słuchajcie jadę właśnie #pkp do loszki poznanej na #tinder nie wiem dlaczego nas sparowało ale dzieli nas 280 kilometrów xDD loszka na zdjęciach jest 7/10 ale tak się nam super pisze że myślę że będzie spoko, od tygodnia piszemy sobie na Messengerze, powiedziała że mogę przyjechać na kawę czy ciastko ale ze zamknięte są kawiarnie to mówi że "spoko do dawaj do mnie" iks de więc plan mamy taki że ona ogarnia jakieś ciasto ja mam bojowe zadanie kupić wino i sobie posiedzimy pogadamy pośmiejemy się i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzcie mi szczęścia bo trochę mam stresa, ale w końcu może wyjdę z przegrywu.

#przegryw #podroze
g.....i - Słuchajcie jadę właśnie #pkp do loszki poznanej na #tinder nie wiem dlaczeg...

źródło: comment_1604732245UhdN37nYKpEgiMerTzXQR8.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: nawet jak nie wyjdzie to i tak zawsze to jakieś doświadczenie, powodzenia! Bo uważam że w tych czasach trudno kogoś poznać żeby stworzyć coś trwałego i też se trzeba dać czas żeby się poznać. No i może to wyświechtane ale warto być sobą bo jak się kogoś udaje to i tak prędzej czy później wyjdzie
  • Odpowiedz
Pytanie do specjalisty z zakresu psychiatrii: jak nazywa sie to zaburzenie gdzie przegryw co jakis czas opisuje szczegolowo zdarzenie jakoby jechal pkp do jakiejs loszki z tindera sie spotkac, a tak na prawde to nie prawda? Moze to bycie SIMPem z zaburzeniami jakimis? Prosze o odpowiedz. Dla niewtajemniczonych- gumpa_boi opisuje wyimaginowane sytuacje z wyimaginowana loszka, ktore nigdy nie mialy miejsca xd ja #!$%@? rzeczywiscie psychiatria w polsce lezy xd dodatkowo trzeba byc
  • Odpowiedz