Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #gielda #inwestycje #inwestowanie chciałem się was doradzić. Na początku roku zainwestowałem około 100k oszczędności w akcje i udało mi się uzyskać z tego na chwilę obecną ponad milion złotych. Powiem szczerze że nigdy nie wyobrażałem sobie że będę kiedykolwiek dysponował takimi pieniędzmi i teraz zamiast się cieszyć to jestem tym ciągle zestresowany. Zamiast wydać to na głupoty chcę dobrze zainwestować żeby w przyszłości móc żyć spokojnie. Obecnie pracuję i mieszkam w kawalerce która jest moją własnością więc tych pieniędzy nie potrzebuje wydać na życie. Znam się trochę na budowlance i myślałem żeby zrezygnować z pracy, 200k wydać na mieszkanie które po remoncie który potrafię wykonać sam, sprzedać drożej. 100k zostawić do gry na giełdzie bo mam dwa scenariusze na inwestycje w spółki w 2021 które mogą dać mi zysk. Oprócz tego planuję zakup dwóch działek budowlanych na obrzeżach miasta z zamiarem budowy dwóch domków w stanie surowym na sprzedasz po sprzedaniu tamtego mieszkania bo do tego momentu byłbym w stanie je wybudować sam z pomocą rodziny. Co o takim planie myślicie? Przepraszam jak coś jest nieskładnie napisane ale po takim roku postanowiłem wypić sobie kilka piw żeby uczcić udane inwestycje :p
Ps. Dodam że mam wykształcenie ekonomiczne i na giełdzie jestem od kilku lat. Wcześniej inwestowałem mniejsze kwoty i byłem ostrożniejszy ale nigdy nie miałem roku ze stratą

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa5a5afcf3e81000b60cc4e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: gratulacje, graj dalej, wyluzuj, ja mam stratę ale niezrealizowaną, tylko na pko :)
pewnie mercator :) poczekaj na pkn, on da zarobić,
poszukaj żony :)
życzę powodzenia
fajnie że ci się udało
mało osób jest takich że powie że się udało :)
też gram tak dużych pieniędzy nie zarobiłem z tak małej kwoty ale cieszy się że ci się udało.
Zysk 1000% gratulacje