Wpis z mikrobloga

@agatka666: To że masz gniazdko, nie znaczy że jest sygnał. W nowych blokach w deweloperce, często robią gniazdka konkretnego operatora, ale dopóki nie podpiszesz umowy - dopóty nic nie zobaczysz (nawet naziemnej)
  • Odpowiedz
@agatka666: masz gniazdko, ale ono nie musi być źródłem sygnału. na przykład możesz mieć puszczone kable po pokojach i w każdym mieć takie gniazdko, ale do jednego z nich musi być podłączony dekoder, żeby w reszcie też był sygnał. no w każdym razie ja tak mam z gniazdkami ethernetowymi. porozrzucane po całym domu, ale przecież internet nie bierze się znikąd, na drugim końcu musi być podłączony router, żeby w innych
  • Odpowiedz
@agatka666: to, że jest gniazdko, nie znaczy, że jest połączone z anteną. Ja tak milem w nowym mieszkaniu właśnie, że było gniazdko i kabel się kończył w puszce na klatce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafalvpr: @UnitrA: @powodzenia: dzięki wam, wychodzi na to, że nie mam sygnału i ty już do dewelopera. No cóż czekam jeszcze z tydzień na netie. Ale jestem w trakcie przeprowadzki i chciałam, żeby cos grało w tle. Dziękuję wam za odpowiedź :)
  • Odpowiedz
@agatka666 To sobie możesz podpiąć pokojową antenę cyfrową do TV i będzie tymczasowo. O ile oczywiście mieszkasz w miejscu, gdzie sygnał jest wystarczająco silny.
  • Odpowiedz
@agatka666: Nie które gniazda antenowe mają wbudowane filtry które utrudniają przesył sygnału,mogą być też starego typu i obcinać pasmo które jest używane.Na puszcze rtv jest nalepka z charakterystyką zastosowanych filtrów
  • Odpowiedz
@agatka666:

mam antenę również ale nie łapie :( jestem daleko od nadajnika


Raczej niemożliwe. Albo masz niekompilowaną antenę albo coś jest nie tak z twoim TV. Przynajmniej jeden słaby program powinnaś złapać.
  • Odpowiedz