Wpis z mikrobloga

manlet lvl17 hir
za rok kończę zdominowane przez baby bananowe #licbaza pełne deweloperskiego oskariatu i julek, albo klasę społeczną wyzej typu córka polityka w klasie
pomimo tego mam zero doświadczenia z dziewczynami, #fobiaspoleczna doprowadziła do tego że rozmawiam z trzema typami tak naprawdę, w miarę popularnmy chadlitem, manlet informatyiem oraz niemalże wycofanym aspie'm.

Jestem akademicko dobry, na tyle że na pewno mam szanse na dostanie się na #studbaza na zachód, jakaś ameryczka, irlandia albo szkocja. Pytanie mam takie: czy wierzyć w to, że uda się wyjść z #przegryw w anglosaskiej kulturze i przy okazji siedzieć na nieźle płatnym kierunku typu matma albo cos finansowego dla oskarków? Nie mam pojęcia co o tym sądzić, przynajmniej wychodzenie z piwnicy mam wtedy gwarantowane, ale okupione pożyczkami studenckimi w dolarach ( ͡° ʖ̯ ͡°)...
  • 13
@SmutnyKot zwesternizowana azjatka to marzenie #ehhhhhhhhhhhhh

@liczysiecharakter needblind w #usa jest tylko 5, ale i tak tam bym celował, zwłaszcza MIT, ale jest jeszcze Harvard, Princeton, Yale i Amherst

ale uniwerki nie są needblind dla nieprzyjetych kandydatów pamiętaj ;) rabini na czele Ivy league liczą każdy szekel i nie przyjmą tylu międzynarodowych za darmo żeby im się to nie opłacało, jescze wchodzi w grę PR czyli akceptują zazwyczaj takich z trzeciego swiata,