Wpis z mikrobloga

Drodzy gracze, niebiescy oraz zieloni. Jeszcze 4 dni zostały i będziemy pykać na swoich lodówkach i szafkach rtv ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć wojenki będą prowadzone zawsze to wszyscy jesteśmy graczami i cieszę się, że nowa generacja jest już tak blisko i tyle osób na raz siądzie przez swoimi tv. #!$%@? mi w dupę bo akurat mam na popołudnie :((( Oby kolejne lata przyniosły nam wiele niesamowitych gier na ps5 jak i na Xboxie. Pozdrawiam wszystkich i miłej zabawy. Tylko nie grajcie w Fifę bo szkoda nowych padów!
#xbox #xboxseriesx #ps5
  • 22
  • Odpowiedz
Ja się strasznie jaram. Ominęły mnie dwie generacje konsol. Wcześniej miałem ps2 i PSP i na początku chciałem iść w ps5 ale ostatecznie zamówiłem xss. Mam nadzieję, że przekonam się do xboxowego pada :D już się nie mogę doczekać jak te wszystkie gry nadrobię oezu xD aż wolne wziąłem czwartek i piątek żeby się nacieszyć xD
  • Odpowiedz
@FloweryTaste jest takie coś jak steam big picture, gdzie możesz 100% operować padem. Jedyne co musisz zrobić to myszką kliknąć w ikonę steama, na którym pewnie masz większość swojej biblioteki gier. Kabli masz tyle samo co w konsoli, zasilanie, do monitora, może jakiś internet i ewentualnie myszka, która równie dobrze może być bezprzewodowa. Są nawet niedrogie bezprzewodowe klawiatury z touchpadem.
  • Odpowiedz