Wpis z mikrobloga

Mirki korzysta ktoś z aplikacji kastrujacej windowsa 10 z telemetrii, cortany etc o nazwie "BlackBird"? kiedyś pobralem, wyksatrowałem windowsa, natomiast chciałbym teraz cofnąć się do ustawień "fabrycznych" a w tym celu ponoć należy uruchomić aplikacje z wiersza poleceń z parametrem '-r'. Natomiast mam problem, bo co wchodze na strone do pobierania pokazuje mi się że to niebezpieczna strona, po pobraniu archiwum komunikat że zawiera wirusa. "https://www.getblackbird.net/download/" NIE NAMAWIAM DO WCHODZENIA

ma ktoś pomysł jak to wywalić z systemu?

#komputery #windows10 #serwicpc #informatyka #pcmasterrace
  • 3
  • Odpowiedz
@pabl0esc0bar: Tak, przeinstaluj i jak chcesz używać programów kastrujących już koniecznie to tylko O&O shutup 10 - co do tego mam przekonanie graniczące z pewnością że ogranicza wysyłanie danych tylko z pomocą normalnych sposobów a nie przez dzikie nieautoryzowane modyfikacje systemu
  • Odpowiedz
@Koliat: juz naprawiłem, znalazłem plik na kompie z którego to instalowalem i uruchomiłem z parametrem, poszlo bez problemu, a shutup hula od momentu wywalenia blackbirda, ale dobrze słyszeć ze to dobra aplikacja ;)
  • Odpowiedz