Wpis z mikrobloga

@Karakatamakatula: przez ostatnie 2 dni okrzyknięto mnie szurem tagu #usa ale w tą teorie z watermarkami nawet ja nie wierzę xD Już prędzej po prostu cała ta kwestia wyborów pójdzie do rozstrzygnięcia do Sądu Najwyższego kontrolowanego przez republikanów i wtedy mogą być niezłe jaja i imby
@Karakatamakatula: Ale jeśli to byłaby prawda, to dlaczego Trump po prostu nie siedzi cicho, tylko mówi głośno o oszustwach na swoim profilu i na dodatek pozwala ujawnić sprawę o tym znaku wodnym? Wyzywając publicznie ukazuje się innym jako rozwydrzony bachor.
@DAISY128: #!$%@? wie, mówił od dawna może żeby móc powiedzieć 'a nie mówiłem? '. A co do ujawnienia jego master planu - może juz jest za późno żeby cokolwiek z tym zrobić. Napisalem na początku ze #!$%@? sie znam, moge sobie dywagowac ale wartosci nie ma to żadnej
@DunningKruger: Każdy stan drukuje swoje karty, więc musieliby oznakować pusty papier, a potem rozesłać je do każdego z nich. Byłaby naprawdę beka na maxa gdyby zaczęli sprawdzać karty z latarkami uv i okazałoby się, że w każdym stanie znalazło się kilkanaście, albo kilkadziesiąt tysięcy kart z głosem na Bidena bez tego znaku XD