Wpis z mikrobloga

Mirki moja branża właśnie upada i nie ma sensu czekać do wiosny i liczyć na cud. Opłaca się robić prawo jazdy na kategorie C? Interesuje mnie praca na samochodach ciężarowych np. jazda wywrotką? Ktoś ma już takie doświadczenie i ma coś ciekawego do powiedzenia na ten temat? Czy jest sens brać się za to? Szukam branży która będzie raczej pewna i nie upadnie pod wpływem następnych obostrzeń. Zaznaczę, że kierowca międzynarodowy odpada, co najwyżej jazda po kraju. Jeśli macie jakieś inne propozycje pracy to dajcie znać. Interesuje mnie praca w terenie. Biuro, komputery itp. wogóle mnie nie kręci. Strasznie dostałem w dupę od rządu przez ostatni czas i w przeciągu pół roku straciłem dobrze płatną pracę.
#praca #pracbaza
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modelledom: tak, jeździ praktycznie w te same miejsca, czasami mu coś zmienia a co do zarobków to kumpel nie chce powiedzieć dokładnie ale mówił że oscyluje w granicach 4.5-5k na miesiąc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modelledom: tak swoje rejony i nie robi dużo km, rzadko się zdarza żeby jechał gdzieś dalej. To w sumie zależy od tego czy musi długo czekać za załadunkiem i rozładunkiem ale do maks 11h kiedyś pracował i tak jak pisałem wcześniej-dlatego że długo go ładowali. To też w dużej mierze zależy od ich sezonu (budowa dróg oraz chodników) w czasie letnim to od poniedziałku do soboty a jak jest teraz słabsza