Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 827
Ej mordeczki, a pamiętacie jak ganiali ludzi na rowerach bez maseczek i tych spacerujących samych po parku strasząc karami po 20 tysięcy? XDDDDD
#koronawirus #hehe
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 576
@fiolkins: pewnie tak xD kawaratanna narodowa xD ludzie nie umrą na wirusa tylko jedna część popełni samobójstwa bo komornik zacznie pukać do drzwi, a druga będzie żarła gruz bo roboty nie będzie xD
  • Odpowiedz
jedna część popełni samobójstwa bo komornik zacznie pukać do drzwi, a druga będzie żarła gruz bo roboty nie będzie


@MisiuMisiu: jeśli ceny nieruchomości spadną to jest to poświęcenie na które jestem gotowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: koło mnie z rynku wtórnego już tanieją, co do budowlanki- zależy ile developer zainwestował swoich pieniędzy a ile jest z kredytu, większość branży jedzie jednak na kredycie i albo sprzedadzą albo splajtują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jedna część popełni samobójstwa bo komornik zacznie pukać do drzwi, a druga będzie żarła gruz bo roboty nie będzie


@MisiuMisiu: jeśli ceny nieruchomości spadną to jest to poświęcenie na które jestem gotowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dqdq1: nieruchomości będą rosły bo to jedyna sensowna lokata kapitału obecnie. Niestety
  • Odpowiedz