Wpis z mikrobloga

Czemu miałbym kiedykolwiek znaleźć dziewczynę jeżeli mam zero doświadczenia w jakichkolwiek relacjach z ludźmi? Nie da się nadrobić zmarnowanych czasów szkoły średniej. Nawet nie wiem jak ludzie wchodzą w związki. Nadaję się chyba tylko do utylizacji.

#przegryw #tfwnogf
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kubisuss: Ostatnio na polsacie słyszałem, że przez zdalne nauczanie (które potrwa z 10 mięsiecy?). To będzie stracone pokolenie bo nie nadrobi straconego czasu przez kwarantanne stracą umiejętności odnajdywania sie w życiu społeczym, na rynku pracy itp. Gdy ja piwnicze 8 rok i nie gadam z nikim. xD
  • Odpowiedz
@Kubisuss: jak na moje, to wszystkiego można się nauczyć. Najlepiej przez odzwierciedlenie tego, jak wyglądała nauka w szkole, że był plan/program nauczania.

Po prostu zainwestuj w książki z umiejętności miękkich.
Hitem na start jest
patrolez - @Kubisuss: jak na moje, to wszystkiego można się nauczyć. Najlepiej przez ...
  • Odpowiedz
@Kubisuss: Nie zastanawiaj się jak ludzie wchodzą w związki tylko staraj się to robić tak jak Ci się wydaje, że to powinno wyglądać. Może klientka dozna cringu w uj a moze bedzie zaskoczona pozytywnie, ze zachowujesz sie inaczej niz wiekszosc starajacych sie o nia mezczyzn albo sie okaze ze robisz to dokladnei tak jak wszyscy xd
  • Odpowiedz