Wpis z mikrobloga

#csgo
Hej może mi ktoś wytłumaczyć co jest z mną nie tak
gram sobie Turka i mam aima jak żyleta,gram cały czas na ffa/hs only/ i inne tryby trenuję po 2H co dzień aima
I nie mg wyjść z S6 raz jak wbiłem G1 to dopiero po 6 meczach gdzie byłem pierwszy
  • 13
  • Odpowiedz
@Dziurkaczdofarby-14: może to nie z aimem jest problem, tylko z decyzjami jakie podejmujesz w trakcie meczu. Spróbuj obejrzeć jakieś swoje dema, zobaczyć co zrobiłeś źle i jak możesz to poprawić.

Sam aim Ci meczów nie wygra, jeśli nie ogarniasz gierki.
  • Odpowiedz
@Dziurkaczdofarby-14: jeśli grasz wystarczająco dobrze, to prędzej czy później dasz radę dojść samemu nawet do globala. Mi się to udało 2 razy po utracie rangi i raz startując od silvera 4, a wcale mocny skilowo się nie czuję, więc wszystko jest możliwe jeśli rzeczywiście ogarniasz gierkę.
  • Odpowiedz
@Motrixox nie wiem już sam psychicznie się nie idzie na tych silverach jak to każdy kupuje awp I oczywiście dostaje jednego starzał a jak oni grają z innych broni to nic nie robią :( czasami mam takie mecze,że ktoś mnie ceruje bo przyznam ale to już takie na koniec dnia
  • Odpowiedz
@RyderV13 nie wiem chłopie gram i gram w tą #!$%@?ą grę ale na tych silverach się nie da dosłownie wydaje mi się,że na tych silverach trudniej wbić range niż na większych a tak w ogóle czy czas na AIMbotz 53 sekundy 100 zabójstwo to mało czy za dużo? Bo znajomy ma problem z 1 minutą a gra w tą grę tyle a ma kałacha
  • Odpowiedz