Wpis z mikrobloga

Wracam sobie do #akademika z pracy i współlokator do mnie, że od 3 dni nie ma węchu ani smaku, i nic nie mówił w ciągu tych ostatnich 3 dni, zachowywał się normalnie, ale jakieś tam leki brał z tego co widziałem. Wrócił w niedziele z rodzinnego domu, oczywiście jak gadaliśmy w tygodniu to coś tam wspominał, że ktoś tam od niego miał test, wczoraj się okazało, że ta osoba ma wynik pozytywny, więc on się pewnie zaraził z domu i prawdopodobnie mnie też skoro z nim mieszkam, chociaż objawów JESZCZE nie mam iks #!$%@? de


##!$%@? #zajebciemnie #koronawirus
  • 5
@Nerflock: No kwarantanne musisz sobie zrobić, ale niekoniecznie się zaraziłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie na mieszkaniu współlokatorka jest pozytywna, ja miałam podobne objawy wyszłam negatywna i współlokator jest tez negatywny
@Nerflock: Patrząc na to jak przechodziły koronę osoby w moim otoczeniu/w tym ja, to chętnie podzielę się z Tobą swoimi obserwacjami. Po 4-5 dniach od kontaktu z osoba która ma wirusa powinny pojawić się u Ciebie objawy - najpewniej kilkudniowa gorączka, osłabienie, bóle głowy/pleców, później utrata węchu. Znam też osoby, które nie miały objawów chorobowych, ale zawsze traciły węch - z tym że dopiero po 8-12 dniach od kontaktu z osobą