Wpis z mikrobloga

Elo mirasy
Kiedys gralem cos na pianinie.

Polecilibyscie jakis keyboard? Moze byc uzywany, totalnie nie znam sie na cenach, ale mysle ze do 600 pln. Czy w takiej w cenie nawet nie mam po co patrzec?
Nie mam sluchu, tylko bym sobie chcial odswizyc skilla. Najbardizej mi zalezy na tym, aby bylo jak najwiecej klawiszy a nie konczylo sie na jednej gamie.
+ ewentualnie mozliwosc podlaczenie sluchawek.
Nie zalezy mi na zadnych efektach, ot nie mam miejsca na pianino.

#instrumenty
#muzyka
#keyboard
  • 8
@matetaket: jak nie masz zaufania co do pochodzenia towaru zawsze możesz zapytać się sprzedawcy czy jest dołączone oryginalne pudło z instrukcją. Oprócz tego jest allegro i olx.
@bscoop: lombardy to w zasadzie legalne paserstwo. Niestety fakt opakowania niewiele zmienia. Bardzo popularne jest wynoszenie z domów/mieszkań cennych rzeczy właśnie z opakowaniami. Chodzi mi po prostu o zasadę funkcjonowania tych przybytków i ich wspieranie jest moim zdaniem wspieraniem paserstwa a przez co i kradzieży.

Ale bez problemu można znaleźć osoby sprzedające prywatne. Obecnie chyba nikt sensowny kto chce coś sprzedać, nie odda tego do lombardu za pół ceny, tylko wystawi
@matetaket: dzięki za wyjaśnienie, ogłoszenia lombardów monitoruję akurat okazjonalnie, jedynie pod kątem starego sprzętu studyjnego i keyboardów scenicznych. Nie ma on wysokiej wartości dla właścicieli, którzy zazwyczaj się ich pozbywają, bo zagracają im strych i ich przestarzałe brzmienie nie ma zastosowania w obecnie popularnej muzyce. Z reguły oni są starsi i nie korzystają z allegro czy olx-a.