Wpis z mikrobloga

Uwaga!
W nawiązaniu do moich poprzednich wpisów: Wpis 1, Wpis 2
W ramach akcji #lodznapiwo, które z wiadomych przyczyn chwilowo się odbyć nie może :(
Zapraszam wszystkich mireczków na #lodznaprotest !
Spotykamy się jutro (tj. piątek, 6.11.2020) o godz. 17:20 pod Pomnikiem Jednorożca przy Centralu, skąd razem udamy się na protest właściwy: Protest branży: eventowej, muzycznej, klubowej,rozrywkowej
Przybywajcie tłumnie i do zoba! ()

#lodz #protest ##!$%@?
Dusiaklaudusia - Uwaga!
W nawiązaniu do moich poprzednich wpisów: Wpis 1, Wpis 2
W ...

źródło: comment_16046003023EGs3mxNLdp6f660a1DLXr.jpg

Pobierz
  • 21
@Dusiaklaudusia: fajna flaga tak sobie myślałem jakby kobiety wygrały i wygoniły obecną władzę i zmienił ustrój na skrajny matriarchat i za odmowę drinka kobiecie facet idzie na 24h do aresztu a wszędzie na budynkach latarniach i masztach powiewa czarna flaga z czerwonym piorunem
@Dusiaklaudusia używasz logo strajku kobiet, macie swoją radę strajku kobiet. Skoro to nie twoja reprezentantka to kogo? Tak jakbyś chodziła z logiem PiS i mówiła, że Kaczyński nie jest twoim człowiekiem. Odpowiedz proszę czy jesteś dumna z rady, pozdrawiam serdecznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matinho10: Jakie znowu "macie"? Używam oficjalnego logo strajku na który się wybieram, nigdzie z żadnym logo nie chodzę.
Jak już pisałam wcześniej, moje posty nie są zaproszeniem do dyskusji na ten temat, także żegnam i życzę miłego piąteczku ʕʔ