Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@JesusOfSuburbia:

Przecież 90% graczy ma kupkę wstydu na najbliższe 2 lata, bądźmy szczerzy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja sam odłożyłem kilka tytułów na później, żeby ograć w lepszej rozdzielczości, frameracie czy loadingach.

Aż tak mnie dupa nie piecze na te mityczne nowe gry, które i tak nie będą się póki co tak kosmicznie różnić od poprzedniej generacji jak niektórzy z krótką pamięcią by oczekiwali ( ͡º
  • Odpowiedz
@naczelnyhejterinternetu: ja to w ogóle prawie całą generację spędziłem na graniu w multiplayery na PC, dopiero rok temu jak kupiłem PS4 to się przeprosiłem z singlami.
Plus różowa ma wszelkie co-opy z siódmej (dostępne w BC) i ósmej generacji do ogrania ze mną.
  • Odpowiedz
@Beeercik: dokładnie, sam mam gigantyczna kupkę wstydu (zarówno na PS, jak i xboxie czy switchu) + ogrywam sobie ponownie gierki, które już ograłem. 2 dni temu kupiłem rise of the tomb raider i z przyjemnością przejdę je ponownie. Ale niektórzy wolą innym mówić jaki jest jedyny poprawny sposób na cieszenie się grami ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@kolegamichaua bieda wersja s i tak ma sens bo jeśli faktycznie game pass zaszaleje i wstawi coś fajnego - to za bardzo niska kwote ogrywasz gry w fullhd i 60klatkach z nieziemskimi ekranami ładowania

Jak to ktoś wspominal- z info na steamie, tylko 2% graczy gra w 4k na pc
  • Odpowiedz