Wpis z mikrobloga

Mam pewne delikatne pytanie: na #!$%@? wy oglądacie Suchodolskiego?

Zauważyłem, że wiele osób - nie tylko w ostatnim okresie, ale od lat - ogląda jego gnioty. O ile jestem w stanie - jednak z trudnością - zrozumieć oglądanie #!$%@?, Mexicana, czy Barneja to oglądanie Suchego to gorsza mordęga niż wykłady z filozofii. Przecież tam trzeba się namęczyć, żeby te sylaby ze sobą połączyć i znaleźć jakikolwiek sens.

#kononowicz
  • 20
  • Odpowiedz
@barti69: ja zdecydowanie wolę wykład z filozofii, bo jednak jest to jakaś mądrość i czegoś można się nauczyć, a z oglądania nitroszczura... to tylko jeden wniosek się nasuwa; po co taki chwast żyje?
  • Odpowiedz
@barti69 widzowie strusia liczą na to że w trakcie jego nagrania nastąpi jakaś awantura z prezydentem

poza tym ksiek od dawna dam nie nagrywa, redaktorów już nie ma więc jedyne info o tym co się dzieje w belwederze jest z jego filmików
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Żeby zobaczyć czy jest awantura nie trzeba przecież całych gniotów oglądać. Przecież od razu ktoś napisze na wykopie.

Sęk w tym, że tam się nic nie dzieje, jego filmiki mają taką samą wartość jakby ich nie nagrywał.
  • Odpowiedz
ale po co? Przecież mógłbyś włączyć tysiąc, bardziej przyjemnych rzeczy.


@barti69 z tego samego powodu z jakiego jesteś na tagu bożym ( ͡º ͜ʖ͡º) uzależnienie od szkolnej, jestem ciekawy co u nich
  • Odpowiedz
@barti69: Strasznie męczący degenerat i tak samo go określałem na wykopie np. dobry rok, dwa lata temu. Nigdy nie był dla mnie ciekawą postacią i nawet uznając to, ze niektórzy uważają, że kiedyś coś wnosił to od dawna jest pasożytem absolutnie niczego nie wnoszącym a jedynie ciągle pasącym się na plecach i odleżynach właściciela posesji. Jednak oglądałem go niemal nieprzerwanie z krótkimi przerwami, np. teraz jak ksiek był w szpitalu to
  • Odpowiedz
@adik75: Dokładnie, on jest przede wszystkim nudny. Niektórym wydaje się, że on był punktem zapalnym paru kłótni z Knurem, ale to bzdura. Konon jest w stanie się pokłócić z każdym.
  • Odpowiedz
@BrockLanders: Meksykana śledze tak samo jak Majora - wiem co się u nich dzieje tylko z wykopu. Zresztą ja nie mam pretensji, że ktoś ich/go ogląda, tylko się zastanawiam dlaczego?
  • Odpowiedz