Wpis z mikrobloga

Niebieskie paski (różowe nie głosować!), hipotetycznie macie 20 lat, jesteście atrakcyjni, z ryja jesteście 7+/10 i jeśli macie możliwość wyboru na przyszłość to co wybieracie?

A) Gęste włosy do końca życia, ale zarost incela do 40 roku życia,
B) Gęsta broda już od liceum/technikum, ale problemy z łysieniem po 25-30 roku życia,
C) Opcja pośrednia. Średni zarost, ale i też średnie problemy z łysieniem (max norwood 2, ewentualnie podchodzący pod 3).

#modameska #kiciochpyta #ankieta #niebieskiepaski #przegryw #blackpill #redpill #lysienie #zakola

Co wybieracie?

  • A 68.1% (184)
  • B 11.9% (32)
  • C 20.0% (54)

Oddanych głosów: 270

  • 13
  • Odpowiedz
@NVX78: Wszystko i tak będzie zależało od szczęki, wysokości czoła i łuków brwiowych. Nawet łysa pała bez brody, ale z odpowiednim ryjem będzie atrakcyjna. A można mieć super włosy, gęstą brodę ale resztę mizerną i będzie się przegrywam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NVX78: Zależy. Jeżeli słaba szczęka i podróbek to dobra broda jest must have, ale w większości przypadków jednak lepiej jest mieć gęste włosy norwood 0/1
  • Odpowiedz
@NVX78: Zagłosowałem na opcję A. Jak masz tego całkiem dobrego ryja, do tego dodasz zdrowe włosy to będzie dobrze, a zarost naprawdę nie jest jakimś must have.
  • Odpowiedz
@NVX78: banalny wybór - większość facetów i tak goli wąsy i brodę, wiec nawet jakby były słabe, to nikt by nie wiedział. Dodatkowy plus, że pewnie w przypadku A nie trzeba robić tego codziennie.
Opcja B - musisz golić się codziennie jeśli nie lubisz brody to słabizna.
  • Odpowiedz
@NVX78: ja bym wybrał opcje z dużymi zakolami. W tym roku mi za darmo zrobili zakola (tak z 3-4 było) i mam mniejsze xD
[ale to trzeba być #!$%@? królem cebuli żeby wiedzieć gdzie robią testy kliniczne i na to pójść]
  • Odpowiedz
@NVX78: Dałem B - broda potrafi brutalizować ryj. Ja akurat mam ten fuks, że mam bardzo dobre włosy, ale niestety szczękę choć wyraźną to dosyć okrągłą. Zapuściłem brodę, modeluję ją tak jakbym miał kwadratową szczękę. Chyba działa, bo nawet jedna typiara mówiła, że mam "ostre rysy twarzy" ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jakbym był łysy to bym zapuścił naprawdę wielką brodę i wtedy tylko oczy ofiary mogłyby
  • Odpowiedz