Wpis z mikrobloga

  • 3499
#covidoterapiaberecika (Dzień 2)

Noc przespałem pod tlenem. Dostałem wąsy donosowe zamiast maski bo saturacja nie spada poniżej 90% bez tlenu. Lęki wciąż te same czyli sterydy, antybiotyki złożone, jakiś lek na covida ale nie umiem powiedzieć co, przeciwzakrzepowe. RTG PŁUC wykazał zapalenie płuc śródmiąższowe ze statusem regresyjnym więc mam nie panikować. Dzisiaj zabrali towarzysza niedoli - Pana starszego bo coraz gorzej się dusił, cały czas siedział bo leżenie mu nie pomagało. Ewidentnie mu się pogorszyło. Jego łóżko i szafkę wywieźli więc chyba pojechał na intensywną terapię, albo pod jakieś urządzenie. Karmią dobrze. Życzliwość dalej na wysokim poziomie. Obiad z dzisiaj taki, że nie przejadłem, a miałem schudnąć.
berecik - #covidoterapiaberecika (Dzień 2)

Noc przespałem pod tlenem. Dostałem wąsy ...

źródło: comment_1604581569emqq50ADrBv60OZMCzgqqk.jpg

Pobierz
  • 262
  • Odpowiedz
@Kowixx: To samo napisałem pod poprzednią wrzutką, więc pewnie i tu zaraz się zlecą malkontenci piszący, że jak ktoś uważa to za dobry obiad to pewnie jest biedakiem albo dobrego obiadu nie widział. ;)
  • Odpowiedz
@berecik: kiedys kiedys szpital w Rawiczu mial strasznie slaba renome, bywalem w nim pare razy jako pacjent, bo mialem dziadkow w podrawickim Debnie i spedzalem corocznie wakacje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@math1982: Mi operowali kolano łąkotkę 3 lata temu, teraz Covid. Może szpital stary, ale nie ma co narzekać. Polska ma służbę zdrowia jaką ma.
  • Odpowiedz
@berecik: @Kowixx: Przecież to jest jakaś PR'owa prowokacja rządu.=! Pokazuje że wirus jest groźny, ale że służba zdrowia działa! Sory ale nikt nie uwierzy w taki obiad, w szpitalu i to w dobie pandemii :D.
  • Odpowiedz