Wpis z mikrobloga

Siemanko, pisze do was z prośbą o poradę, kupiłem laptopa dokładnie tego:
https://www.x-kom.pl/p/581267-notebook-laptop-156-lenovo-legion-y540-15-i5-9300hf-16gb-512-win10x-gtx1650.html
i pytanie do was czy w tej cenie do około 4700 to był dobry wybór? Nie wiem czy trochę się nie napalilem i nie pospieszyłem, widziałem ze w podobnej cenie mogę mieć accer nitro 5 czy jakiegoś Asusa z matryca 144hz. Nie jestem jakims mega zapalonym graczem ale chciałbym żeby za te cene sprzęt był w miarę okej, i jeszcze jedno pytanie to mój pierwszy laptop i mam wrażenie ze chodzi głośno jak odpalę jakaś grę nawet nie specjalnie wymagająca np cs:go i załączają się wentylatory ale tak jak mówiłem nie mam punktu odniesienia bo to mój pierwszy laptop
#gaming #pc #gry #pcmasterrace #laptopy #lenovo #asus #komputery
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
To szukaj czegoś z 1660/2060. W tej cenie spokojnie znajdziesz, a niedługo tez blackfriday. 4700 za ten zestaw, który kupiłeś to dużo.
  • Odpowiedz
@Carlito00: Nie wiem kiedy kupowałeś ale mi się udało wyrwać na promocji takiego samego tylko z lepszym prockiem (4600H) i 8GB RAMu za jakieś 3500, dodatkowa kość RAM kosztowała mnie 200zł więc wyszedłem jakoś 3700 w całości.
W tym, że ja to kupiłem jako tak jakby "poboczny" komputer a nie główny, i sporo gram w indyki, zresztą mój poprzedni laptop miał jakieś #!$%@? GT 780m więc nie mam wysokich wymagań :D
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: okej, dzieki za pomoc jako użytkownik legiona możesz mi powiedzieć czy u Ciebie tez jak odpalisz jakaś grę załączają się wentylatory? Nie pracują jakoś mega głośno ale trochę to irytuje
  • Odpowiedz
@Carlito00: Może nie jak każdą grę ale no, panie, to jest laptop, jeśli wyrzuca z siebie ciepło to w sumie dobrze XD Nie wiem, u mnie działa raczej cichutko, nawet jak wentylatory chodzą to nie przeszkadza. Ale no mogę mieć niskie wymagania bo mój poprzedni laptop miał już ze 7-8 lat.
  • Odpowiedz
@Brydzo: okej czyli laptopy tak mają po prostu, a czy przeglądaniu stron internetowych co jakiś czas załączy się wentylator pochodzi chwilkę i się wyłącza i tak co jakiś czas czy to normalne?
  • Odpowiedz