Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 44
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:02:02, Czwartek, 05 listopada 2020. Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Dominika. Słońce wstało dziś o 06:56. Świecić będzie 9 godzin i 7 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:03. Ciemna noc zapadnie o 17:24, ale gwiazd można wypatrywać od 16:42.
  • 26
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki Dzień dobry. Kolejny bezchmmurny poranek. Na śniadanie zjadłem Tatar z jajkiem i ogórkiem, popiłem kawą zbożową i humor dopisuje. Wam również smacznego oraz pysznego każdego posiłku i trunku. Odżywiajcie się zdrowo a zdrowie będzie z Wami. Miłego i uśmiechniętego dnia. Hej! Dzisiaj ode mnie
@micke:
dzień dobry :)
Zdrowie w najlepszym porządku, to fizyczne. O psychiczne dziś i jutro mam zamiar zadbać w ten sposób :
-biorę wolne, i kasę która została do wydania do 10 i ruszam na zakupy. Pewnie to ostatnia szansa w tym holernymbroku "twenty - twenty"

Plan na jutro:
-od 12 (nie ma szans wcześniej wyrwać się z pracy) galopem do muzeum. Też pewnie ostatni szansa na kontakt ze sztuką.

A
Cześć, to jakiś dramat jak na kolanie są zmieniane przepisy i wszystko po to żeby poszło w jednym kierunku. Idą ciężkie czasy mireczki, mam nadzieję, że polacy za 3 lata nie zapomną jakie piekło zgotował im aktualny rząd. Będzie rozpiździej konkretny. Klasycznie nie poniosą za to odpowiedzialności. Myślami żegnam się już z pracą bo jak będzie lockdown kraju to zamkną u nas wszystko, a ja nie mam co liczyć na hajs.
Wku#wiłam
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Ledwo robotę złapałam, już mi zamykają galerie (°° Znaczy Carrefour będzie otwarty, tylko jak nic się nie zmieni, to wylecę, bo pierwsze co to będą zwalniać pracowników z firm zewnętrznych. O pracy
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja stalem sobie obudzilem przed 7 siku i potem juz nie spalem teraz sobie siedze i herbate pije i umylem sie i wegla chyba dzisiej ponosze no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke: @wynalazek_one: @Jurgen_Van_Beethoven: @Sikorka2017: @AllGoesWrong: @Wejszlo: @unizony_czlonek: @mobutu2: @omi-omi: @Hansim33: @bolorollo: @algus: @slabehaslo: @TomTailor100 @shitty_support
Dzien dobry!
Dzis troche później bo zaspałam i musze od rana na drugim biegu wszystko ogarniać :/
Dziś 12 stopni, na sama mysl o jechaniu rowerem w taką pogode robi mi sie zimno no ale jak trzeba to trzeba.
źródło: comment_1604570648C5hdTviIQ0M6JwQSR2jar3.jpg
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: i reszta. Dobry wieczór! Dziś znów witam się z Wami późno, bo od rana leciałem na pełnych obrotach. Trzymajcie się!

I klimatyczny muzyczny bonus z
Dobry wieczór, dziś się dowiedziałem że swoje praktyki będę od jutra kontynuoawał w formie "HomeOffice" dzięki czemu moja wypłata bedzie normalnie, ale też wymagać to będzie odemnie wstawania rano i meldowania się prowadzącemu z postępami w zleconych zadaniach. Dodatkowo zdziwiło mnie że dostałem powiadomienie z linkedin(ostatni raz chyba rok temu tam zaglądałem) o wiadomości z zapytaniem czy chciałbym poznać szczegóły oferty pracy powiązanej z moim kierunkiem od jednej z agencji rekruterskich. Dobrze