Wpis z mikrobloga

Drodzy tibijczycy, jak wszystkim wiadomo od piątku do niedzieli będzie double exp/skill event.
Mam pytanie odnośnie szybkiego zarobku przed/w trakcie tego eventu, żeby na moim parcelowatym palku kupić kilka exercise bowów. 77lvl/80dist na czysto/16mlvl (jakoś tak). Czy najszybciej i najwięcej zarobię na werehyenach lurując po jednej pod schody i prowadząc je po energy wallach czy jest jakaś lepsza miejscówka którą polecacie?
#tibia #tibiazwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio z tak niskim distem?


@boa_dupiciel: bardzo serio, jeden exercise bow daje tyle, co bodajże 2 godziny zwykłego treningu albo 5 godzin treningu offline. Kupisz 10, stracisz kilkanaście godzin na zbieraniu na nie kasy i będziesz dosłownie kilka dni treningów offline do przodu.

Exercise wandy z kolei ładnie podnoszą palkowi poziom magii, co się mocno przydaje do leczenia i do GFB/AVA w późniejszej grze.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomtom666 Robi sens to co piszesz, kupię dwie, może trzy różdżki jak uda mi się na nie dozbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji, ma ktoś domek z training dummy na Damorze i chciałby mnie wpuścić na spalenie wandów?
  • Odpowiedz
@boa_dupiciel: z takim skillem możesz sobie kupić small stones i stanąć gdzieś na żółwiach, nawet na evencie może to mieć sens, chociaż ja propsuję expa, wysoki poziom jednak więcej daje niż wysoki skill.
  • Odpowiedz
@boa_dupiciel: chłopie na jeden dist na double expie potrzebujesz 6 exercise bowow (5 w domku),a gdybys sobie normalnie expil to wbijesz to w 3h i 45 minut przy czym jak expisz to wbijasz lvl i magic lvl dodatkowo
  • Odpowiedz
@boa_dupiciel tak szczerze to kup sobie nowa postac 100 lvl na skillu 100 i masz nowa jakość gry. Dasz za niego tyle co za czteropak piwa. Szkoda życia trochę na granie takim crapem. Na offie to do 100 skilla dobijesz za 3-4 miesiące pewnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@sztach Właśnie chyba tak zrobię, zamiast skillować, to kupię tcki za hajs z gierki i poszukam jakiegoś low lvla z wysokim skillem.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz