Wpis z mikrobloga

Muller teraz w Polsacie robi fikołki, że siłownię nie zamknęli dlatego, że tam się ludzie zarażają tylko dlatego, że zarażają się w drodze np. w MPK... To ja mam taki pomysł - zlikwidujmy komunikację miejską i pozwólmy samochodom jeździć po buspasach do wypłaszczenia. Otworzymy wtedy siłownię i gospodarka stanie na nogi ( ͡º ͜ʖ͡º)
#koronawirus
  • 4
@Borysko_88: No ale skoro w MPK się zarazili to co mają do tego siłownie? W sklepach też przebywamy jadąc do nich MPK, w firmach pracujemy również jadąc do nich MPK, do kościoła podobnie więc dlaczego siłownie są zamknięte?
Poza tym może wprowadzić w takim razie że do siłowni wejdą tylko ludzie którzy przyjechali autem? No w aucie się przecież nie zarażą.
@andrzej-roman ale to nie ja to wymyśliłem tylko ten pajac Muller ( ͡º ͜ʖ͡º) oczywiście oni badań żadnych nie mają, ale na chłopaki rozum wszystko. Zamknijmy siłownię bo ludzie w MPK się zarażają xD.
A z tymi buspasami to ja akurat poważnie pisałem bo sam jeżdżę po dzieci do przedszkola MPK bo jest dwa razy szybciej niż autem przez buspas na Grabiszyńskiej we #wroclaw