Wpis z mikrobloga

Musimy sobie powiedzieć że to ostatnia zima Krzysztofa. Widać że chłop pewnie zmieni, może jeszcze w tym roku miejsce zamieszkania. Będzie mi brakowalo tego grubasa donosiciela dzięki któremu miałem kilka lat dobrej rozrywki. W tym wszystkim widze jeden jedyny ale duży plus i będe miał dużą satysfakcję. Że suchy znowu będzie #!$%@?ł ze śmietników i mieszkał na ulicy. Jestem tego pewien że ten narkoman i degenerat w życiu nie będzie mieszkał w normalnym mieszkaniu. To śmieć który liczy każdą złotówkę, gdy się dowie że trzeba płacić czynsz, odstępne i inne opłaty nie da sobie z tym rady. Możecie pisać bzdury że działka jest warta tyle i tyle i dostanie ją suchy z tym zagniłym domkiem. Prawda jest taka że ten dom jest pewnie obciążony długami i jak się po śmierci Konona dowie taki sradeczek nie wyłoży 100 czy tam wiecej tysięcy żeby te długi spłacić. Suchodolski przygłup pojedzie jeszcze na fejmie prezydenta ale prawda jest taka że to analfabeta który sobie nie da w życiu rady. Wierzę że karma wraca i ten szczur suchodolski jeszcze zdechnie w jakiś krzakach, jeśli nie sam to sobie zrobi harakari. Upisałem się ale musiałem się uzewnętrznić( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
  • 17
@xxxmen: ta posesja prawdopodobnie nie posiada w ogóle KW - uroki starych czasów. Tak czy inaczej długi jakie mogą być przypisane do posesji są jasno określone. Nie byłaby to jakaś wielka kwota ( zwłaszcza że czasem te rachunki placili jak prąd odcieli) tyle że mogłaby być na tyle duża że strus by zawału dostał (500 zl to dla niego kwota gigantyczna).
Większym problemem a raczej plusem jest to że działka prawdopodobnie
@xxxmen: a ja się nie zdziwię się, jeśli tą zimę przeżyje. Knur był przez wykopków wysyłany na tamten świat po cukrzycowych sypukcjach w maju 2019, teraz niby są te odleżyny, ryzyko zakażenia, no ale kurde - może sam Knur to jedna wielka bakteria, która bez innych bakterii żyć nie potrafi? Nie wiem, ale to jest naprawdę wkurzające że takie łajno ludzkie jeszcze po tym świecie łazi (choć na dzień dzisiejszy przeciętnie
@WaranKojtyla: szkolna niema kw. Sprawdzone na dzień wczorajszy. Białystok był w latach 60 popularnym miejscem migracji ludzi z Mazur i okolic. Dostawali parcele do zamieszkania od rady coś jak obecna gmina. Nie mieli własności do gruntu. Potem kwestie zasiedlenia itp ale często dopiero teraz prowadzone sa takie sprawy na 3 4 pokolenia po. Co nie wyklucza przepisania prawa do domku np w postaci spadku. Za to nie sądzę aby ktorys z
@WaranKojtyla: Zanim powstały KW obowiązywały wykazy hipoteczne, istniały też Akty Własności Ziemi. Jeśli właściciel po wprowadzeniu Ksiąg Wieczystych nie zgłosił swoich praw, ani działka nie była przedmiotem obrotu, to nikt automatycznie księgi nie zakładał. Z tego wynika, że właścicielem Szkolnej, nie jest Konon, tylko najprawdopodobniej rodzice.