Wpis z mikrobloga

@Mamciu94: Nie potrzebujesz jednocześnie Belindy i Shemiry imho. Lepiej daj do teamu Rosaline, to mocno poprawi Twojego carry - Belinda/Shemira. Ja gram z Belindą jestem obecnie na 27-20.
@Narkan: A, prawdę mówiąc dopiero co go zrobiłem. Miałem pełno jego kopii więc poleciałem z nim, kolejny będzie Ferael bo tego też już chyba mam z 4-5 kopii elite+. Co do wrażeń to na razie używałem go tylko w wieży grave bornów, daje radę w sumie, ale nie wiem czy to dlatego że to Oden bo Oden czy dlatego, że po prostu kolejny bohater na tak wysokim ranku (nie mam jeszcze
@Narkan: Trzeba cierpliwości, zbieraj walutę z labiryntu itp. żeby sobie za miesiąc kupić Albedo lub Ainza, mi się uda raczej dwóch kupić. Jak chcesz to możesz mnie dodać do znajomych, mam wolne 2 sloty, Mifka90 mój acc. Zawsze będziesz mógł sobie coś ode mnie pożyczyć
@Mifa90: na Rosalke ludzie grają albo róg albo oko, zależy. Wydaje mi się że jak combisz ja z belindą to lepiej róg. Nie wiem co tam masz na fawkesie ale tam must have oko dury. Na Lucka pucharek. Rowan klasycznie z rogiem.