Wpis z mikrobloga

@Ciostko69:

Gdyby ktoś mi powiedział że pewnego dnia spełni się jedno z moich marzeń i będę najszczesliwszą dziewczyną pod słońcem nigdy bym w to nie uwierzyła, bo mówi się "wszystko można chcieć"
Ale gdy Mnie przytula, za każdym razem przypominam sobie o tym, i powiem wam tak wierzcie w swoje marzenia bo One się spełniają.

#zwiazki
  • 29
  • Odpowiedz
@Ciostko69: Nam już trochę ponad miesiąc 3 rok leci. Dzisiaj co prawda już nie jest tak kolorowo jak na początku, ale dalej spędzamy czas tak dobrze po prostu w swoim towarzystwie () wszystkiego dobrego
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: Koło mnie się cały czas ktoś kręci, kwestia tego, ze ja się kręcę tylko wokół jednego ʕʔ
Co prawda ostatnio miałam gorszy okres (i sam okres tez) przez co się trochę kłóciliśmy i były zgrzyty, ale juz teraz jest super. Szkoda, ze teraz wyjechał do pracy i zobaczymy się dopiero w weekend ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@apatozaur:
Osiągnięcie życiowe to znalezienie osoby z którą chce się przejść przez życie, gdzie w związku jest jest luz, pełne zaufanie, troska, przyjaźń ( ͡° ͜ʖ ͡°) zajebiste uczucie, polecam Ci (:
  • Odpowiedz