Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 252
Ja serio nie czaję skąd u wykopków takie uwielbienie Trumpa, kolesia który jest totalnym bankrutem, a rysuje się na miliardera umiejącego zarządzać biznesami xD To tak jakbyście Sasina bronili, który czegokolwiek nie dotknie zamienia w gówno i wykreowali na kolesia który DOTYKAŁ WIELKICH PIENIĘDZY = biznesmen xD
Ja czaję że Biden jest do dupy, ale z tej dwójki to nie da się lubić Trumpa, zwłaszcza widząc jaki wpływ ma na EU i jak polityka republikańska, tak jak kiedyś rosyjska chce jej destabilizacji używając Polski i Węgier w tym przypadku.
Ale ciul tam xD Trump stronk, bo lewakom dupa pęka xd
#usa
  • 39
@Bordomir: nie mam żalu do głupoty ludzi na proteście, bo to akurat tylko naturalne, że średnia inteligencja tłumu jest niższa niż inteligencja najgłupszego w tłumie. Zresztą to działa nie tylko na protestach, ale w każdym zbiorowisku ludzi.
Ale poza protestem?
To normalne, że jak się komuś kończą argumenty, to z irytacji zaczyna przechodzić do przecinków i ad hominem, ale zaczynać od tego? Każdą próbę nawiązania rozmowy od razu kwitować agresywnym atakiem?
@Reepo Ja trumpa nie lubię, haa tfu za to że nałożył sankcje na Huaweia i teraz jest w dobrej cenie P40 Lite ale nie kupię bo brak usług Google ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Reepo: jestem zdania ze nie oddaje się władzy komuś kto wyglada jak by miał zaraz do grobu wejść, stare #!$%@? myślenie co się dziś nie sprawdza, mimo ze trump tylko 4 lata młodszy to widać że jego postępowanie nie idzie na minus dlatego vote trump
@Reepo: a ja na serio nie czaję skąd u wykopków pomysł że prezydent USA coś zmienia. Zmienia jedynie administracja prezydenta która jest albo demokratów albo republikanów, ale polityka będzie taka sama. Wsparcie Izraela, oddajcie kamienice, wojny na bliskim wschodzie itd itd. No i ciekawe jak administracja Bidena rozwiąże BLM - podejrzewam duży strumień kasy w czarne NGO
@merfe: @Reepo: @azen2: Ale to mam głosować na tego kogo bardziej lubię? Niestety drodzy koledzy ale dla nas jako dla kraju ZAWSZE będzie lepiej gdy wygra republikanin, nawet gdy to będzie szalony Trump. A te hamowanie autorytarnych zapędów pisowców to w ogóle beka w #!$%@? argument XD
no i do tego Biden bedzie hamował autorytarne zapędy pisowców, coś wspaniałego dla naszej ojczyzny, ale pożyteczni idioci kremla nie działają dla dobra Polski jak widać


@azen2: Oho, widzę że stara odzywka z Kremlem dalej w użyciu.

My tu sobie możemy szczekać, ale klasa średnia w USA widziała obniżenie bezrobocia oraz więcej kasy w kieszeniach za rządów Trumpa i (jakimkolwiek burakiem by nie był) to będzie procentowało.

Poza tym - gadanie
@Sztofort: @fledgeling: to jest trochę takie pytanie, na które nie da się odpowiedzieć, musiałbym być dziennikarzem śledczym, mieć dowody, a najlepiej później to przeredagować i napisać, jakąś spójną książkę. A oczywiście nim nie jestem XD

To może tak: czym ktoś bardziej próbuje budować swój kult, adresować przekaz, do ludzi charakterologicznie podatnych na różne sekty/ manipulacje, tym bardziej mu nie ufam.

Począwszy od cambridge analytica, po qanon, przez różne organizacje około