Wpis z mikrobloga

Zamówiłem 23 września ps5 digital w neonecie, natomiast nie wiadomo czy do mnie dojdzie, dostanę wiadomość dzień przed premierą, jak nie przydzielą mi konsoli to czekanie x czasu bo nie wiadomo kiedy kolejna dostawa, nie wiem już czy mam srać pod siebie czy być optymistą i wierzyć, że dojdzie w premiere xD, ktos tez z neonetu bral? #ps5
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sm_m: No nie, ale mimo wszystko jak człowiek nastawiony to i sie zesrać potrafi przez byle co, w razie czego to trudno się mówi najwyżej :P
  • Odpowiedz
@Pattysiek: Mi uprzejma pani powiedziała, że raczej nadwyżek zamówień nie biorą i jak już pojawia się oferta na stronie to oznacza, że pare osób anulowało zamówienie
  • Odpowiedz
@sm_m: Właśnie z tym to nie wiem, wydaje mi się, że szanse mamy podobne bo praktycznie wszystkie sklepy (w USA) miały proporcje 80%/20% około gdzie ta większość to właśnie ps5 z napędem, w europie raczej jest podobnie
  • Odpowiedz
@rombi22: @sm_m: Jak już się ukleiła rozmówka, to na czym gracie? Monitor/tv? Ja mam monitor 24calowy i nie ukrywam że chciałbym coś większego do plejaka. Mam w miarę wolne 1500zł i upatrzyłem pewnego lg (dlatego lg bo wyczytałem że mają najmniejszy input lag) i kosztował on 1500 bez złotówki, a teraz jest promka na 1295, do oleda nie dozbieram/dorobie. Jest sens za taką cenę? https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-43un70003la-tv-4k-active-hdr-ultra-surround?fbclid=IwAR08rN2VuVYo25L7Uz6zj8zyaQC7tXCQEgrxn3H2vrVTHGmT6dB2_HGNiDo
  • Odpowiedz
@Pattysiek Ja to nie będę lał wody i się przyznam, że kupiłem ps5 jako Demon's Souls machine, a to na czym gram to msi 24" curved ale raczej ps5 do tv 1080p podłączę, lepiej się będzie grało.
TV 4k od lg za 1300 to w sumie całkiem dobra cena, oczywiście, jeśli będziesz zbierać i zbierać to będziesz mieć w zasięgu tylko coraz lepsze telewizory, ale tak zbierać to można w nieskończoność,
  • Odpowiedz
@Pattysiek: Z tym neonetem to różnie, pani mi mówi, że raczej nie powinno być problemu z dostawą a druga pani mailowo natomiast pisze, że "Jeżeli ilość towaru dostarczona przez dystrybutora będzie niewystarczająca, zamówienia złożone najpóźniej będą czekać w kolejce na kolejne dostawy."
Także musimy czekać na status "Generowanie dokumentów"
  • Odpowiedz
@Pattysiek: Mam stary juz TV Sony 52” i premierowe PS4. Bede zmieniał dopiero w przyszlym roku pewnie, bo sporo wydatków sie szykuje na koniec tego roku.
  • Odpowiedz
@rombi22: Niestety na razie oczekiwanie na potwierdzenie realizacji. Ja plejaka biorę dla milesa, od razu będzie kupowany po podłączeniu konsoli.. Poza tym gry z ps plus collection mają dostać upgrade także nie pogardze uncharted 4 w 60 klatkach no i ogram gow'a. Jakoś nigdy mnie do niego nie ciągnęło ale jak za freeko dajo to się zobaczy.
  • Odpowiedz
@rombi22: A no i przecież do plusa doszedł black ops 3 zombies chronicles edition, ja to jestem maniakiem zombiaków więc mam zabawę na baaardzo dużo czasu (ten dodatek to 8 map do zombies) a black opsa 3 akurat odpuściłem przez to że jak on wychodził to miałem ps3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tam wyszedł on już na siłę, nie trzymał płynności i wyglądał jak ziemniak.
  • Odpowiedz
@Pattysiek: O jezu też okropnie ogrywałem black ops'a 3 zombie, zawsze jak widzę nacht der untoten to stare dobre czasy się przypominają z WaW'a.
Jakby zmienił ci się status w neonecie to daj znać, u mnie dokładnie to samo co u ciebie i mam przeczucie, że się nie zmieni zbyt szybko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz