Wpis z mikrobloga

Wieść o rozwodzie Michała Pola, znanego patostreamera, pokazuje, że bluepillowcy nie mają racji, a blackpill to czysta prawda. Michał Pol nie wygrał na loterii genetycznej. Nie jest tak potężny i przystojny jak Mateusz Borek, nie jest tak seksowny jak Tomasz Smokowski i tak męski jak Krzysztof Stanowski. Wygląd nie jest jego atutem, ale charakter już tak. To dobry, ciepły, sympatyczny człowiek, którego da się lubić. Bluepillowcy często mówią takim osobom: znajdź pasję, kup nowe ubrania, idź na siłownię, spotykaj się z ludźmi, a poznasz fajną dziewczynę, która cie pokocha. Te brednie w ich mniemaniu mają sprawić, że incel stanie się ruchaczem, bo przecież kobiety nie patrzą na wygląd, przynajmniej nie tak mocno jak faceci - to dalsza część urojeń bluepillowców (kobiety patrzą na wygląd znacznie mocniej niż faceci - są na to badania naukowe!).

Michał Pol ma dobry charakter. Jest miły, uprzejmy, towarzyski, jest po prostu dobrym człowiekiem. Ma pasję - dziennikarstwo sportowe. Ma dużo pieniędzy. Widział połowę świata, był na każdym kontynencie poza Antarktydą. Zna różne języki obce. Dużo uwagi skupia też na doskonaleniu sylwetki - od dawna trenuje z najlepszymi ekspertami z branży fitness, z wybitnymi jogistkami oraz trenerami siłowymi, ale także ze specjalistami od przygotowania fizycznego i cardio, co widzowie Kanału Sportowego mogli obserwować i w czym widzowie tego kanału, w tym ja, mocno wspierali Michała Pola.

Jedyne co brakuje - w kontekście rynku matrymonialnego - to uroda i wzrost, ma tylko 178 cm.

Jego historia pokazuje nam, że z przegrywu wyjść nie idzie. Nie ma urody - nie ma nadziei. It's over. Rynek matrymonialny jest taki, że jak nie jesteś przystojny, to masz przesrane. Dzisiaj możesz w końcu znaleźć kobietę, gdy ta uderzy w ścianę, gdy chady przestaną odbierać telefony od nich i odpisywać im na smsy. Ale wtedy ta sytuacja i tak najczęściej jest tymczasowa - przegryw i taka jest skazany na bycie beciakiem i providerem, a na końcu zazwyczaj wszystko kończy się rozwodem i alimentami.

#blackpill #redpill #kanalsportowy #przegryw #przegrywpo30tce #patostreamy
T.....p - Wieść o rozwodzie Michała Pola, znanego patostreamera, pokazuje, że bluepil...

źródło: comment_1604428255peJPxDOag1TsDyLfWMT84D.jpg

Pobierz
  • 21
@TysonKlopp: Rozumiem, że po wczorajszym ataku Borka należy wysyłać Polowi emotki, kartki na Walentynki, ale dla mnie jest dzbanem, który zniszczył onetową Misję Futbol tymi czipsami, wassssssssungami, który też zrobił to samo ze swoim kanałem i wreszcie tym, który nie ma nic ciekawego do powiedzenia w kwestii piłki nożnej poza tym co przeczyta na #!$%@?. Może człowiekiem jest w porządku, ale dla mnie jest zerem dziennikarskim.
@TysonKlopp: chłopie jego wygląd to nie problem, nie jest może Bradem Pittem, ale nie jest brzydki. Jego największym problemem jest jego charakter, jeśli w ogóle mam się o tym wypowiedzieć bo to nie moja sprawa w ogóle, ALE... Nie wiem jak to wygląda z perspektywy kobiety, ale z mojej nie wykazuje w ogóle cech męskich. Czy mi to przeszkadza? Nie, bo nie mam z nim kontaktu, pewnie nigdy się nie spotkamy,
@tenportaltodno: Ja go bardzo cenię,tym bardziej,że widać duży dystans do siebie i typ raczej się tym nie przejmie,bo nr.1 dla niego jest praca i piłka,które bardzo kocha i to widać,prawdziwy pasjonat.
Podoba mi się to jak śmieją się z niego łysy,a on mówi:"Ja nie jestem łysy,tylko łyso-kudłaty" :D.
To pokazuje,że można mieć zakola i zamiast wpadać w kompleksy to lepiej się z tego śmiać :P.