Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś wie jak długo trzymają duszności osobę która pewnie ma covida (czeka na wynik). 65 lat. Od dwóch dni chrapie do połowy i ledwo mówi. Wszystko było ok do momentu kiedy zadzwoniła do lekarki a ta jej powiedziała że nie ma grypy tylko jest covid czym się chyba mocno przejęła. Ale mogę się mylić. Covid trwa tydzień u niej już. Od dwóch dni ma duszności. Czy ktoś wie jak długo one trwały u starszych osób bądź nie dotrwały? Mam trochę nadziei, że to panika bo jak nie to ech

#koronawirus #covid19 #sars #zdrowie #choroby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa139840860c8092cf49cdf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: kłamie. Jest grypa, jest angina, te choroby magicznie nie zniknęły. Moja znajoma się przeziębiła, boli ją ucho, ma paranoje bo to pewnie covid. Kolega dwa dni miał biegunkę, mdłości, 37,5oC, umiera bo covid. Uspokoiłem go że też miałem to samo, dwa dni i mi przeszło. Zwykła sezonowa grypa żołądkowa. A ten już chciał testament spisywać. Ludzie mają już tak sprane mózgi że sami od nerwów się powykańczają.