Wpis z mikrobloga

to piękne, że jeszcze miesiąc temu zwolennicy #konfederacja mieli się za jedyną myślącą opcję, dziś chowają się nawet na takich wylęgarniach kucy jak wykop, patrzą na to co odstawiają politycy tej partii i pewnie sami nie wierzą, że to oni okazali się największymi debilami, nikt już nie tłumaczy KRULA KORWINA, milcząca większość traktuje konfederatów tak jak powinna - jako młodzieżówkę pisu, dziś dla ludzi normalnych prawak=debil, tak jak to powinno być, polska nie została bastionem chrześcijaństwa, tak jak w europie ta wiara umrze razem z ostatnim przedstawicielem ciemnoty, 2020 jednak nie taki zły #bekazpisu #bekazkatoli #bekazkonfederacji #bekazprawakow #protest
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@na-spokojnie xD ile płacą? Komu by się chciało to pisac za friko xD kazdy normalny wie, ze tylko konfederacja jest jedyna szansą dla polskiej gospodarki, a reszta to marginalne sprawy na ten moment przynajmniej
  • Odpowiedz
@Kartoflasz: XDDDDDDD prawacka zielona od kucy (zwolenników pis) będzie mnie pytać ile płacą, kto? pis, z którym konfa trzyma? co wiesz o gospodarce? pokaż dyplom z ekonomii ekspercie, wgl zadzwoń tam do mentzena i do korwina, że jest mikro i makro ekonomia, a nie tylko jedna
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: Nie jestem kucem a pozatym to mówie XD
No niestety wiekszość lewaków ma problemy z logika życia nie oszukasz.A także braki w wiedzy polecam zobaczyć jakiś program gospodarczy lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°).Lewacy sa wolnościowi ale niestety tylko w kilku aspektach przez siebie wybranych a reszte to j---ć wiec no troche słabo.Pozdrawiam cieplutko dzielny lewaku
  • Odpowiedz
@na-spokojnie konfa trzyma z pis xDDD zobaczysz jeszcze ten wyrok tk nie przejdzie, kaczor go udupi. Piękna koalicja pis i lewica, wystarczy jakby nic nie robili przez te pięć lat i gospodarka byłaby w niezłym stanie. Bo co się nie ruszą to podwyższają podatki i marnotrawią pieniądze podatnika.
  • Odpowiedz
@na-spokojnie poza tym konfa od początku miala wpisane w programie pelna ochrone życia poczetego więc nie wiem skąd zdziwienie. Wyrok dotyczy kilkuset przypadków rocznie. Rujnowanie gospodarki dotyczy wszystkich, a wszystkie partie oprócz konfy są za niszczeniem gospodarki podatkami, ograniczeniami, zusem itd itp
  • Odpowiedz
@na-spokojnie tu nie jest konfa problemem, tylko to ze dla was ucisk fiskalny, marnotrastwo wladzy, interwencjonizm państwa nie jest złem. W jakims stopniu wiadomo to musi państwo funkcjonować, ale na litość boską w 10% a nie 80%
  • Odpowiedz
@Accidentally teraz jest ważny czas, żeby odblokować gospodarkę, priorytet. Przecież aborcja byla specjalnie zawsze rzucana masom, jako podkładka, żeby w tym czasie uderzyć w kieszeń podatnika albo w wolność.
  • Odpowiedz