Wpis z mikrobloga

P------e, nie ruszam się z chałupy bo jeszcze coś mi się stanie i na Banacha będą chcieli mnie zwieźć a to jak wyrok
#zello
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atonsic9 szpital na banacha, jest to szpital kliniczny w którym uczą się studenciaki z wumu, jeden z największych w wawie i najbardziej zadłużonych xd na niektórych piętrach wygląda tragicznie, wszędzie mnóstwo pacjentów, czekanie w kolejkach godiznami. Ogólnie no kwietnesencja dofinansowania na ochronę zdrowia. Pozdrawiam studentka z wumu xd
  • Odpowiedz
  • 2
@Natalia-_- z drugiej strony Banacha też jest szpitalem który uznawany jest za ten, który przyjmie każdy przypadek i jak inne szpitale odmawiaja pomocy to Banacha przyjmuje xD
Ich piwnice to creepy sceny z horrorow a i tak wiele oddziałów wygląda lepiej niż 20 lat temu (a niektore w ogole sie nie zmieniły xD). Moja mama tam pracuje już ze 30 lat więc od małego kręciłam się tam po korytarzach. (
  • Odpowiedz
  • 0
@Natalia-_- mi po nocach się śni jak tam chodziłam w liceum na rehabilitacje.. i ten stary basenik do ktorego stare dziady sikały.. brr obraz prl
  • Odpowiedz
@Sheta oj fujka :D az tak okropnie nie wyglądał ten basenik xD ja mam najgorsza akcje jal glodna przed zajęciami jem sobie w tych piwnicach kanapke a tam nieboszczyk przejeżdża obok mnie xD
  • Odpowiedz