Wpis z mikrobloga

@klema: Tak jak pisze @AionSama: jest tam geodeta a nawet dwóch i wyznaczają miejsce osadzenia. Samo poziomowanie kosza odbywa się najprościej czyli kręcisz śruba aż będzie prosto, potem pod zbrojenie są betonowe dystanse którymi tez ustawiasz poziom
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AndzejGolara jak montaże w maju, to kupa czasu ;) ja robię projekty wykonawcze pod drogówkę, to na 2 farmach jeszcze trwa fundamentowanie a transporty na luty ; D najbardziej mnie rozwala jak dostawca turbin nie wie kto będzie woził i jaki dźwig będzie zastosowany, a wszystko już się buduje...
  • Odpowiedz
@toof1k: U nas dostawca teraz wymyśla z miejscami parkingowymi dla tirów, mimo ze w projekcie były uwzględnione wszystkie płace tymczasowe itp. Do maja kupę czasu fakt, ale 30 lokalizacji do ogarnięcia jest :)
  • Odpowiedz
@ondraszek: Po ustawieniu śrub dostaje raport z niwelacji i mam na nim napisane różnice miedzy śrubami (chociaż z niwelatora nie mam pojęcia miedzy którymi ale to nie ważne, jeżeli wszystko jest dobrze). Pisałem o dokładności +-0mm ;) a nie, że udało się wykonać. Większość była na właśnie 0, ale kilka było też +-1 mm.
  • Odpowiedz