Wpis z mikrobloga

Normalny rząd to by już dawno podał się do dymisji mówiąc:

"Przepraszamy, zmarnowaliśmy ostatnie 6 miesięcy, mieliśmy dużo czasu, żeby przygotować szpitale i respiratory na wypadek II fali pandemii. Nie przeglądaliśmy tabelki worldometers, na której jasno było widoczne, że państwa na półkuli południowej, takie jak Argentyna miały przez całą ich zimę po 15k przypadków dziennie. Jednocześnie nie wytępiliśmy korony w okresie letnim, jak Japonia albo Korea, bo robiliśmy kampanię i wirus według nas był w odwrocie"

#zello #koronawirus #protest #bekazpisu
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a oni połowy weź się nie kompromituj


@komuher: racja dzwonie już do niderladnów i im powiem żeby nie wysyłali bo przecież jest super xd no i jeszcze to porównanie naszej SZ z zachodnimi krajami. Weź może na protesty jakieś poczekaj czy coś xd
  • Odpowiedz
moim zdaniem idą na kurs kolizyjny dlatego ze nie chcą już rządzić, b----l po upadku gospodarki niech sprząta kolejna partia , najlepiej lewicowa a PiS sobie za pare lat wróci na białym koniu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nienawidzę tego rządu jak tyfusu plamistego i cholery występującej razem, ale ich dymisja w tej chwili to zły pomysł. Opozycja moim zdaniem nie byłaby w stanie tego ogarnąć i ogólnie trudno już o jakiekolwiek wyjście ( _)
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: coś takiego jak "honor" nie istnieje od dawna w tym kraju, nie chodzi nawet o polityke, po prostu w zyciu codziennym


@jarokowa: pamiętaj o świętej trójcy ;) Bóg, Honor, Ojczyzna. W tej kolejności. Nic dziwnego że ten kraj się cofa w rozwoju :(
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu nigdy. Ostatki honoru w tych ludziach zmarły z 20 lat temu. Oni nawet nie potrafią do prostego błędu sie przynac i przeprosic tylko kłamią i mamią. Lepiej kłamać niż przeprosic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jarokowa: jaki honor? W 39 była mowa o honorze i jak to się skończyło. W polityce czy to wewnętrznej czy zewnętrzne są tylko interesy. Ciemny lud tylko pieprzy o honorze
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: 3 lata rządów x 15 tys minimalna pensja na gównianym stanowisku to jest 369 tys zł. Czyli kawalerka w Warszawie. Myślę że nie warto podawać się do dymisji. Teraz niech żona zarabia 39 tys miesięcznie...
  • Odpowiedz
Jednocześnie nie wytępiliśmy korony w okresie letnim, jak Japonia albo Korea, bo robiliśmy kampanię i wirus według nas był w odwrocie"


@elon_w_zbozu: nikt w eurooie tego nie zrobil, korea i japonia to byly zamkniete wyspy w tamtym czasie
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: Trzeba być serio n----------m żeby w środku kryzysu domagać się rekonstrukcji czy zmiany nierządu.
Przyjdzie "nowa" ekipa, oprócz szumu medialnego i tzw. "dobrych chęci", to na właśnie tych dobrych chęciach by się skończyło.
Zanim się nowy minister dobrze w temat wdroży, to już będzie po ptokach.
Wierz lub nie, ale obecnie ostatnie co byś chciał to zmiany rządu. Jak się sytuacja uspokoi, to dopiero można myśleć o zmianie rządu.
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: to nie zachód żeby takie rzeczy się działy. W wielkiej Brytanii za brexit leciały rządy bo nie były w stanie ogarnąć, a u nas takie wały, społeczeństwo pluje w twarz a oni głowę w druga stronę odwracalna i dalej doją.
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Ile ja u siebie klientów w sklepie straciłem bo zacząłem od dłuższego Czasu maski egzekwować. Dzisiaj dwa teksty o tym ze mam chora głowę bo plandemia itp. Rząd rządem ale sporo ludzi sami sobie winni
  • Odpowiedz