Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie op champy na start? Póki wbiłem 30 lvl to grałem praktycznie sam support. Niedawno zacząłem grać mida annie, ale cienko to idzie jak jg nie pomoże to przegrywam linie na takiego yasuo. Nie wspominając już o jungle, top i adc bo tam to totalne 0. Silver 3 here.
#leagueoflegends
  • 12
@handstander: Łatwe na początku są postacie, którymi możesz łatwo farmić i najlepiej na dystans, żeby nie musieć wchodzić co chwilę w wymiany z przeciwnikiem.

Weź coś czym możesz łatwo obijać przeciwnika na dystans, na tym elo ludzie pewnie nie będą wiedzieli co robić. Cokolwiek, jakiś Xerath, Velkoz itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@handstander: Jak dopiero zaczynasz grac w lola, to nie graj supportem, tylko naucz sie farmic. To jest podstawa, do wszystkiego potrzebna. Zacznij od ad championow, ktore latwo last hituja. Jak juz ogarniesz, to potem mozesz sie przerzucic na range ap. Zrozumiesz w ten sposob wave'y i jak w ogole dziala gra. Support nie jest dobry dla nowych graczy.
@handstander: polecam teemo, annie, veigara, chocaiż na tych wszystkich yasuowców assasynów z podbazy trzeba sie nauczyć grać zachowawczo. Jak bedziesz grał ostrożnie to jest spora szansa że sami sie wypieprzą pod wierzą w przypływie tryhardu xD