Wpis z mikrobloga

tl;dr Przeznaczymy 50 zł na najwyżej plusowaną zbiórkę lub akcję charytatywną z komentarzy.
Propozycje zbieramy do 23:59 dzisiaj (03/11/2020). ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dlaczego?
Bo jesteśmy winni @Otworz przysługę za ten konkurs.

Jaką przysługę?
Akcja jest skomplikowana jak system luster #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º)


#rozdajo #pomagajzwykopem
Pobierz MobileVikingsPL - tl;dr Przeznaczymy 50 zł na najwyżej plusowaną zbiórkę lub akcję ch...
źródło: comment_1604400264yaqWz4y0xuFEyYX3jiWE0r.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MobileVikingsPL: ja proponuję wesprzeć WOŚP. Chyba nikt nie zrobi większego pożytku z siankiem niż ci ludzie. Są rozeznani w potrzebach, mają duże kontakty pozwalające kupić więcej za mniej, a ich pomoc przez lata była nieoceniona. Warto dorzucać im so puszki w ramach solidarności z ich działaniami.
Mam nadzieję, że @snickers111a nie obrazi się za konkurencję ( ͡ ͜ʖ ͡)
https://zrzutka.pl/2w5vwt
Opis trochę nieaktualny, obecnie Nati jest po dwutygodniowym pobycie w Klinice Chorób Tkanki Łącznej na AM Gdańsk. Trafiła tam z 39 gorączką. Jak się okazało trzustka odmówiła posłuszeństwa już do końca tak więc weszliśmy w świat insuliny, doszło do uszkodzenia nerek oraz szpiku kostnego, przetaczano krew. Wszystko to zasługa kolejnego ataku Tocznia. Temat rzeka. Na priv mogę podać więcej info.
@MobileVikingsPL: to ja bym chciała przy okazji bezczelnie zareklamować dwie zbiórki, które idą bardzo wolno, a docelowo rozchodzi się o żyćko tych osób. Osób, które w Polsce zostaly odprawione z kwitkiem.

1) Alan w ogóle nie dostał tu szansy, musiał szukać pomocy za granicą, operacji podjęto się w tym samym szpitalu, w którym i ja otrzymałam pomoc. NFZ odrzucił wniosek o sfinansowaie operacji. Młody w tym wieku ma szansę na niemal